Connect with us

Güncel

Battlefield Mobile’ın ilk oyun testi duyuruldu: Çıkış tarihi, bölgeler ve daha fazlası

Battlefield Mobile ücretsiz olarak oynanabilecek!

Battlefield Mobile’ın ilk oyun testi resmen duyuruldu! 

Mobil oyun endüstrisinin hızla büyümesiyle birlikte birçok büyük stüdyo, başarılı oyunlarının mobil versiyonlarını geliştiriyor. Buna Apex Legends, PUBG ve Call of Duty gibi isimler örnek oldu. Battlefield Mobile ise, Endonezya ve Filipinler’de ilk oyun testini gerçekleştirecek.

Oyunlarının mobil versiyonunu duyuran şirketler arasında en yenisi, şu anda popüler PC oyunu Battlefield’ın mobil versiyonunu geliştiren Electronic Arts (EA) oldu.

Özel kahramanlara sahip benzersiz sınıflar (Battlefield Mobile Google Play Uygulaması aracılığıyla görüntü)

EA’nın bir yan kuruluşu olan DICE, daha önce Nisan 2021’de Battlefield Mobile’ı duyurmuştu. Son zamanlarda geliştiriciler, Endonezya ve Filipinler’de küçük bir dizi oyun testi yapılacağını belirtmişti. Bu testler 2021 sonbaharında yalnızca Android cihazlar için gerçekleştirilecek. DICE stüdyolarının genel müdürü Oskar Gabrielsonvia’ya göre, oyun 2022’de tüm bölgelere açık olarak yayınlanacak.

Battlefield Mobile (Google Play üzerinden görüntü)

Battlefield serisi, birinci şahıs nişancı (FPS) oyunudur ve geniş haritalarına, oynanışa ve araç savaşına odaklanır. Oyunun mobil cihazlara çevrilmesine tanık olmak ilginç olacak. Seri, 2002 yılında piyasaya sürülen DICE tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanan ilk oyun Battlefield 1942 ile başladı.

Rekabetçi Oynanış (Battlefield Mobile üzerinden görüntü)

Oyun içi kozmetikler ve savaş geçişleriyle ücretsiz olacağı açıklandı. Battlefield Mobile, oyunun mobil ve konsol sürümleriyle çapraz oynama işlevi olmayan bağımsız bir mobil oyun olacak.

Oyun modları aralığı (Battlefield Mobile Google Play aracılığıyla görüntü)

Beta sürümü, Andriod 7.0 ve üzeri için özel olarak optimize edilmiş ve oyun piyasaya sürüldüğünde çeşitli cihazlar için mevcut olacağı belirtiliyor. Oyun, normal Battlefield PC ekibi ve mobil geliştirme uzmanları arasında ortak bir çaba olarak geliştiriliyor. Geliştirme, Halo serisinin yaratıcıları Bungie’nin orijinal kurucularından biri olan Lex Seropian tarafından yönetiliyor.


İlginizi Çekebilir:

Far Cry 6 sistem gereksinimleri açıklandı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel