Connect with us

Espor

BAU Esports, LICC2019’a erken veda etti

Temsilcimiz turnuvayı istediği şekilde geçiremedi ve organizasyona erken veda etti.

LICC2019, Bauesports

Toplamda 12 farklı üniversite takımının katıldığı ve ülkemizi temsilen Bahçeşehir Üniversitesi espor takımınında bulunduğu LICC2019’da grup aşaması tamamlandı.

Hong Kong’da düzenlenen ve 12 farklı üniversitenin espor takımları arasında düzenlenen turnuva dün başladı. Altışar ekiplik iki gruptan oluşan sistemde temsilcimiz Bahçeşehir Üniversitesi A grubunda mücadele etti. FE Porto University, FPT University, Maryville University, Beijing Geely University ve Toko University ile rakip olan BAU Esports, 2 gün boyunca oynadığı beş karşılaşmanın sadece birinde vadiden galip ayrılabildi.

7. haftanın Ses 1-2 bölümü paylaşıldı: “Lütfen Naru’yu indirin!”

Sadece Beijing Geely University ekibini yenen BAU Esports, bu sonuçla grubunu son sırada tamamladı. Temsilcimizin rakiplerinden FE Porto University grubu lider tamamlarken Toko University ikinci ve Maryville University üçüncü sırada grubu tamamladı. B grubunda ise JiMei University grubu ilk sırada, Chunnam Techno University ikinci ve The Chinese University of Hong Kong üçüncü sırada tamamladı. Grup liderlerinin direkt yarı finale çıktıkları turnuvada grubu ikinci ve üçüncü sırada tamamlayan ekipler bo1 üzerinden karşı karşıya gelecek. Burada rakibini yenmeyi başaran takım bir üst turda bo3 üzerinden grup liderleriyle mücadele edecek.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor