Connect with us

Espor

MSI 2018: BAUSuperMassive grubu diğer takımlara dar etti!

BAUSuperMassive organizasyonu rakiplerine dar etti. #MSI2018

MSI 2018‘de BAUSuperMassive fırtınası esmeye devam ediyor. Grup karşılaşmalarında baskın bir oyun ortaya koyan ve sadece formalite icabı oynadığı karşılaşmada kaybeden temsilcimiz, gruptan 5 galibiyet, 1 yenilgi ile çıkmayı başardı. Geçtiğimiz yıl da RDC, Dire Wolves ve Rampage ekipleriyle aynı grupta yer alan BAUSuperMassive, o gruptan da 5 galibiyet, 1 yenilgi ile çıkmayı başarmıştı.

Başta Reddit olmak üzere birçok platformda bahsi geçen BAUSuperMassive, şimdiye kadar organizasyonun en dikkat çeken ekipleri arasında yer aldı. Seçim ve yasaklama ekranlarından harita üzerindeki görevlere kadar son derece dikkatle izlenen temsilcimiz, grup aşamasını adeta rakiplerine dar etti.

Ön elemede rakip EVOS

Grup aşamasının ardından ön eleme karşılaşması için rakibimiz de belli oldu. Kura çekimiyle Vietnam temsilcisi EVOS ile eşleşen temsilcimiz, 8 Mayıs’ta EVOS ile karşılaşacak. VCS’de GIGABYTE Marines’i 3-2 ile geçerek MSI 2018’e katılma hakkı elde eden Vietnam temsilcisi, 8 Mayıs saat 14.00’da Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi temsilcisi BAUSuperMassive ile oynayacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor