Connect with us

Espor

BAUSuperMassive oyuncuları taraftarlarıyla buluşuyor

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi‘nde üst düzey bir performans sergileyerek yoluna namağlup devam eden BAUSuperMassive, kendisinin de sponsorlarından olan Monster Notebook ile birlikte taraftarlarıyla bir araya gelmek için etkinlik düzenliyor. Espor severlerin sevdiği oyuncularla bir araya gelip hem resim çekilme, hem de imza yakalayacağı bu etkinlik Kadıköy’de gerçekleşecek.

Monster Notebook‘un espor sektörüne yaptığı katkılar devam ediyor. Takımlara ve organizasyonlara yapılan sponsorluklar devam ederken, espor hayranları için de böyle etkinlikler düzenleniyor. Monster’in ev sahipliği yapacağı organizasyon Monster Notebook’un Kadıköy’de bulunan mağazasında gerçekleşecek. 21 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte BAUSuperMassive takımı 14:00 ile 16:00 saatleri arasında orada olacak. Etkinliğe katılan espor hayranları oyuncular ile hem fotoğraf çekilme, hem de onlardan imza alma şansını yakalayacak.

Buluşmaya BAUSuperMassive takımından kimler katılacak?

Lige namağlup devam eden ve bu mevsimin en büyük şampiyonluk adaylarından olan BAUSuperMassive takımında taraftarlarıyla buluşacak isimler şunlar:

  • Asım Cihat “Fabfabulous” Karakaya
  • Furkan “Stomaged” Güngör
  • Lee “GBM” Chang-Seok
  • Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun
  • Noh “SnowFlower” Hoei-Jong
  • Sercan “Secaf” Çevikoğlu

 

Etkinliğin yapılacağı adres: Osmanağa Mahallesi Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 3 adresindeki Kadıköy Monster Mağazası

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor