Connect with us

Espor

BBL Esports, 2 BBL Queens oyuncusu ile yollarını ayırdı

Banshee ve xenia BBL Queens’e veda etti.

BBL Esports, 2 BBL Queens oyuncusu ile yollarını ayırdı

Türkiye’nin başarılı espor kulüplerinden olan BBL Esports, geçtiğimiz günlerde PUBG takım oyuncuları ve koçları ile yollarını ayırmıştı. Bugün yani 25 Şubat Cumartesi günü ise BBL Queens takımlarından Büşra “Banshee” Yurdabak ve Sude “xenia” Altaş ile yollarını ayırma kararı aldıklarını açıkladılar.

2 BBL Queens oyuncusu ile yollar ayrıldı

Öncesinde Beşiktaş Esports’da forma giyen Banshee ve Xenia Eylül 2022’den beri de BBL Esports takımına girmişti. Birçok turnuvaya katılan oyuncuların BBL Queens takımından ayrıldığı, bugün BBL Esports’un sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Yapılan açıklamada şu sözler yer aldı: ”Bugün BBL Queens oyuncularımızdan Büşra “Banshee” Yurdabak ve Sude “xenia” Altaş ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Kendilerine, bu güzel macerada bize ve takımımıza kattıkları her şey için teşekkür ederiz.”

Şu sıralar gündemde adını sıkça duyduğumuz BBL Esports, son zamanlarda oyuncuları ile yollarını ayırması ile gündeme geliyor. Queens takımından iki oyuncusu ile yollarını ayıran espor kelübünün, yeni Queens takım kadrosunun nasıl olacağı ise takipçileri tarafından merak konusu oldu.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor