Connect with us

Espor

BBL Esports, erken veda etti!

BBL Esports, Allied Esports Odyssey’in eleme turnuvasında Project SW’e 1-0 kaybederek 1. eleme turnuvasına veda etti.

bbl-esports-cned

BBL Esports, Allied Esports Odyssey Elemesi’nin son 16 turunda Fransa ekibi Project SW‘e 1-0 kaybederek 1. eleme turnuvasına veda etti.

IGNITION SERIES adı altında düzenlenen Allied Esports Odyssey, 11-16 Ağustos 2020 tarihleri arasında Avrupa’da düzenlenecek. Online olarak düzenlenecek olan turnuvada toplam 6 takım, 15.000 euro’luk ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

Turnuvada mücadele edecek 4 takım belli iken, geriye kalan 2 takım düzenlenecek olan eleme turnuvaları sonucunda turnuvaya katılmaya hak kazanacak. Turnuvaya G2, NiP, Team Liquid ve Giants Gaming direkt olarak davet aldı. Turnuvaya gidecek 1 takımın belli olacağı ilk eleme turnuvası ise bugün düzenlendi.

100’e yakın VALORANT takımının mücadele ettiği 1. eleme turnuvasında, temsilcimiz BBL Esports‘ta mücadele etti. Temsilcimiz sırasıyla; MIXMIXMIX, QuickMath* ve Legion Valorant takımlarını 1-0 ile geçerek son 16 turuna gelmeyi başardı. Son 16 turunda Fransız temsilcisi Project SW ile karşılaşan temsilcimiz, bu karşılaşmayı 1-0 kaybederek turnuvaya erken aşamada veda etti.

İlk eleme turnuvasında istediğini bulamayan BBL Esports, yarın başlayacak olan 2. eleme turnuvasında da mücadele edecek. BBL Esports, turnuvada mücadele edecek son takımın belli olacağı 2. eleme turnuvasını kazanırsa, üst düzey Avrupa takımları ile birlikte mücadele etme hakkı kazanacak.

Playerbros İçerik Yöneticisi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor