Connect with us

Espor

BBL Esports, FUT Esports derbisi için Volkswagen Arena’da Watch Party düzenleyecek

BBL Esports Watch Party etkinliği için biletler 2 saatte tükendi.

BBL Esports, FUT Esports derbisi için Volkswagen Arena’da Watch Party düzenleyecek

2023 yılında partner olarak ülkemizi VALORANT Champions Tour 2023: EMEA Liginde temsil etmeye hak kazanan iki temsilcimiz BBL Esports ve FUT Esports, ligin başladığı 27 Mart’tan bu yana mücadelelerini sürdürüyor.

Ligin toplamda 8 hafta sürecek olan grup aşamasının son haftasında ise izleyiciler bir derbiye şahit olacaklar. 19 Mayıs Cumartesi gününün akşam saatlerinde BBL Esports ile FUT Esports, karşı karşıya gelerek kozlarını paylaşacaklar.

Merakla beklenen bu karşılaşma için ise BBL tarafından bir adım geldi. Bugün yani 6 Mayıs Cumartesi gününün öğle saatlerinde takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte, bu karşılaşmaya özel olarak düzenlenecek bir Watch Party etkinliği duyuruldu.

BBL Esports Watch Party etkinliği için biletler 2 saatte tükendi

İstanbul’daki Volkswagen Arena’da düzenleneceği açıklanan etkinlik için 150 TL’lik bir fiyat etiketine sahip, tek bir standart bilet satışa çıkartıldı. Etkinlik öncesi sürpriz konser ve şovların da olacağı belirtilen Watch Party’nin biletlerinin satışı ise fazla uzun sürmedi.

Saat 15.00’da yapılan paylaşımdan yaklaşık 2 saat sonra etkinliğin biletlerinin tükendiği duyuruldu. Taraftarların ve espor severlerin bu ilgisinden sonra ise 7 Mayıs Pazar günü saat 15.00’da ek biletlerin satışa çıkacağı açıklandı.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT 6.08 güncellemesi yayınlandı

VALORANT’ın Türk ajanı Fade’in repliklerini tamamlayabilecek misin?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor