Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SEOFriendlyImages has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/playerbros.com/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 2
BBL Esports'un Allied Esports Odyssey'deki rakibi dünya devi G2 Esports!
Connect with us

Espor

BBL Esports’un rakibi dünya devi G2 Esports!

Genç yıldız @cNedf0r’un formasını giydiği @BBL_esports’un rakibi @G2Esports!

BBL Esports finale çıkmayı başardı!

Temsilcimiz BBL Esports, Allied Esports Odyssey turnuvasının ilk turunda Avrupa devi G2 Esports ile karşılaşacak.

Allied Esports Odyssey, 11-16 Ağustos tarihleri arasında online olarak Avrupa’da düzenlenecek. 6 Avrupa takımı, 15.000 euro’luk ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecek. Grup aşaması 11-15 Ağustos tarihlerinde oynanacak. Grup maçları bo2 üzerinden oynanacak ve grup aşamasını ilk 4 sırada bitiren takımlar bir üst tura çıkmaya hak kazanacak.

Play-off aşaması ise ikili eleme sistemiyle düzenlenecek ve 16 Ağustos tarihinde oynanacak. Çeyrek ve yarı final maçlarının galibi bo1 üzerinden, final maçının galibi ise bo3 üzerinden oynanacak serinin sonunda belli olacak.

Grup aşamasını 1. olarak bitiren takım 2.500 euro’nun, turnuvayı şampiyon olarak bitiren takım ise 6.000 euro’nun sahibi olacak. Bu sayede turnuvadaki galibiyet ve sıralamaya göre, takımlara farklı ödüllendirmeler yapılacak.

Her gün her takım, 2 harita oynayacak. Temsilcimiz BBL Esports, turnuvanın ilk gününde turnuvanın favorisi olarak gösterilen G2 Esports ile karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşma bo2 üzerinden oynanacak. Temsilcimiz BBL Esports’a bu zorlu karşılaşmada başarılar diliyoruz.

Allied Esports Odyssey öncesi cNed ile röportaj gerçekleştirdik!

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor