Connect with us

Espor

BBL Esports VALORANT takımı menajeri Eren “Reen” Gül oldu

Eren “Reen” Gül, BBL Esports VALORANT takım menajerliğine getirildi.

BBL Esports VALORANT takımı menajeri Eren "Reen" Gül oldu
Fotoğraf: twitter.com/eren_gul

Yaklaşık bir ay önce, 15 Kasım Salı günü BBL Esports takımına Asistan Menajer pozisyonunda katıldığı haberini sizler ile paylaştığımız Eren “Reen” Gül’ün takımda getirildiği yeni pozisyon belli oldu.

13 Aralık Salı gününün akşam saatlerinde yapılan duyurulara göre Gül, artık takımda VALORANT Menajeri olarak görev almaya başlayacak.

Reen: “Yönetimime aldıkları bu karar için teşekkür ederim”

Takım içerisinde gerçekleştirilen bu görev değişikliğinin ardından Eren “Reen” Gül de kişisel Twitter hesabı üzerinden bir Tweet atarak düşüncelerini takipçileri ile paylaştı.

Tweet’ine aldıkları karar için BBL Esports yönetimine teşekkür ederek başlayan Gül, düşüncelerini “İlk geldiğim gün söylediğim gibi BBL’in başarısı adına elimden ne geliyorsa sonuna kadar çalışacağımdan emin olabilirsiniz. Ayrıca güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.” sözleri ile paylaştı.

Geçtiğimiz dönemde Fenerbahçe Espor bünyesinde VALORANT Menajeri olarak görev alan Eren “Reen” Gül’ün yeni görevi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: Fire Flux Esports VALORANT akademi kadrosunun yeni takımı Surreal Esports oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor