Connect with us

Espor

BBL Esports VALORANT takımının yeni üyesi Efe “Elite” Teber oldu

Brave’in ardından BBL Esports VALORANT takımının yeni ismi Elite oldu!

BBL Esports VALORANT takımının yeni üyesi Efe ''Elite'' Teber oldu
Görsel: twitter.com/BBL_esports

Geçtiğimiz günlerde VALORANT kadrosuna Papara SuperMassive Blaze ekibinden Eren “Brave” Kasırga’yı katması ile gündeme gelen BBL Esports, yeni sezon için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Yapılan son duyurulara göre BBL Esports VALORANT takımının yeni üyesi Efe “Elite” Teber olarak açıklandı.

23 Ekim Pazar gününün akşam saatlerinde BBL Esports sosyal medya hesapları üzerinden bir tanıtım videosu ile birlikte yapılan duyuruya göre 2021 yılının Haziran ayından bu güne Fenerbahçe Espor forması giyen Elite, BBL Esports’a transfer oldu.

root: “Efe müthiş bir yetenek ve potansiyel”

BBL Esports’un kurucu ortaklarından biri olan Ferit “wtcN” Karakaya Teber’e Hoş geldin wonder kid sözleri ile hoş geldin derken, takımın genel menajeri Özgür “root” Alagül paylaştığı Tweet’te şu ifadeleri kullandı:

“Efe müthiş bir yetenek ve potansiyel. Uzun süredir kadromuza katmak için heyecanlandığım bir oyuncuydu. Şimdiden çok iyi seviyelere çektiği bu oyununun üzerine büyük potansiyeline ulaşma yolculuğunu bizimle beraber yapacağı için çok mutluyum!”

Elite: “Yaşımın daha genç olduğunun ve üzerimdeki sorumluluğun farkındayım”

Sarı-morlu takımın 17 yaşındaki oyuncusu Efe “Elite” Teber, transferinin duyurulmasının ardından hem eski takımı Fenerbahçe Espor hem de yeni takımı BBL Espor hakkındaki düşüncelerini paylaştığı bir açıklama yayınladı.

TwitLonger üzerinden yayınladığı açıklamada Fenerbahçe Espor ile yola çıktığından beri her gün daha iyi olacağına söz verdiğini dile getiren Teber, “Kendime, oyunuma sürekli bir şeyler katmaya çalıştım ve bunun için çok emek verdim. Hırsımı yanıma alıp kalbimle hareket ettim ve şu an 2 mevsim boyunca Türkiye’de vermiş olduğum mücadelenin ardından Avrupa sahnesinde ülkemizi BBL Esports ile beraber temsil etmek için yeni bir yola çıkıyorum. Bana 1.5 senelik maceramda kattıkları her şey için Fenerbahçe yönetimine, bu zamana kadar beraber rekabet ettiğimiz koç ekibime ve tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sizlerden çok şey öğrendim. Bunların boşa gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Her zaman bana desteklerini esirgemeyen aileme de ayrıca minnettarım.” dedi.

Açıklamasının devamında yaşının daha genç olduğunu ve üzerinde sorumluluğun farkında olduğunu dile getiren genç oyuncu, düşüncelerini paylaşmayı şu sözler ile sonlandırdı:

“Son olarak; yaşımın daha genç olduğunun ve üzerimdeki sorumluluğun farkındayım fakat hep söylediğim gibi, kendimi sürekli geliştirmeye ve takımımıza odaklıyım. Önümüzde bizi bekleyecek olan turnuvalar ve ligler için çok heyecanlıyım. Elimden gelenin fazlasını ve en iyisini takımım, kendim ve ülkemiz için yapacağımdan şüpheniz olmasın. Sizlerden tek isteğim lütfen desteklerinizi eksik etmeyin.”

BBL Esports VALORANT kadrosu

Geride bıraktığımız üç gün içerisinde duyurulan 2 transfer ardından ve Liquipedia’nın verilerine göre BBL Esports VALORANT takımı kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Ali Osman “AsLanM4shadoW” Balta
  • Hüseyin “aimDLL” Kabişteke
  • Doğukan “QutionerX” Dural
  • Mehmet “Turko” Özen
  • Eren “Brave” Kasırga
  • Efe “Elite” Teber

BBL Esports’un VALORANT tarafında son zamanlarda gerçekleştirdiği transferler hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports VALORANT takımına Eren ”Brave” Kasırga’yı kattı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor