Connect with us

Espor

BBL Shine programı ile BBL yeni yeteneklerini arıyor!

BBL Shine programı BBL kapılarını yeni VALORANT yetenekleri için açıyor!

BBL Shine

Yeni yeteneklerin espora katılması ve büyük başarılar elde etmesi hemen her espor takipçisinin hoşuna giden olaylardan biri. Yeteneğini göstermek isteyen, büyük işler başarabileceğini kanıtlamaya çalışan esporcuların ise en büyük hayallerinden biri bunu hayallerini gerçekleştirebilecek tecrübeye ve imkana sahip takımlar ve isimler ile gerçekleştirmek. Bunun için ise büyük espor kulüpleri sıklıkla yeni yetenekler aradığını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıyor.

Dün yayımladığımız haberde sizlere FUT Esports‘un yeni yeteneklere ulaşmak ve bu yetenekleri kadrosuna katmak için açtığı FUT Academy programını duyurmuştuk. Bugün ise bu programların bir yenisi son yılların en popüler ve en başarılı ekiplerinden biri olan BBL tarafından geldi. Kulübün sosyal medya hesapları üzerinden BBL Shine ismi ile yapılan duyuru ile BBL Esports yeni yeteneklere kapılarını açtı. VALORANT akademi takımı için oyuncu arayışında olan BBL bu paylaşıma başvuru formunu da ekledi.

BBL Shine ile VALORANT oyuncuları parlamaya hazırlanıyor!

VALORANT Akademi takımı için bir isim aradığını geçtiğimiz günlerde açıklayan ve Twitter üzerinden bir oylama açan BBL her ne kadar oylamadaki en popüler isim bu olmasa da böylece akademi takımının ismini de resmen duyurmuş oldu. VALORANT esporunda kendine güvenen ve BBL’in bir parçası olmak isteyen oyuncular yukarıda yer alan bağlantıyı kullanarak BBL Shine programına başvurarak geleceğin BBL oyuncusu olma şansını deneyebilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor