Connect with us

LoL

Riot’tan bedava Hextech seti etkinliği: Kutu Kapmaca!

Riot Games bedava kutu dağıtıyor! Detaylar içeride:

kutu kapmaca

Riot Games sadece Türkiye sunucusuna özel olacak olan Kutu Kapmaca etkinliğinin yakında başlayacağını duyurdu. 15 Kasım saat 20.00’da başlayacak olan bu etkinlikte iki hafta boyunca sadece zafer elde ederek Hextech Setleri kazanabileceksiniz. Detaylı bilgi:

Kutu Kapmaca

Kutuları kapmanın yolu çok basit: 15 – 30 Kasım tarihleri arasında Sihirdar Vadisi’nde 6 ya da ARAM’da eşleştirmeli oyunlarda kazandığınız her 8 zafer, size 1 Hextech Seti olarak geri dönecek. Haftada en fazla 4 olmak üzere, etkinlik boyunca başka hiçbir koşul olmadan tam 8 adet ücretsiz Hextech Seti kazanabileceksiniz. Setlerinizi takip edebilmeniz için istemciye sizin için gıpgıcır bir de sekme ekleyeceğiz:

Burada yer alan sayaçlardan kazandığınız zaferlerle kaç set topladığınızı etkinlik boyunca takip edebileceksiniz. Tüm setler, etkinlik bitiminden itibaren en geç iki hafta içerisinde hesabınıza yüklenmiş olacak.

Toplayacağınız setlerden o çok beğendiğiniz kostüm kristalinin çıkması dileğiyle, herkese bol şans!


İlginizi çekebilir: Riot Games, K/DA ürünlerini satışa çıkardı

Sık Sorulan Sorular

Hangi oyun türlerinde aldığım zaferler bana Hextech seti kazandıracak?

Yalnız Sihirdar Vadisi ve ARAM haritalarında, oyunculara karşı eşleştirmeli maçlarda aldığın zaferler geçerli olacak. Yani yapay zekâya karşı ya da özel kurulmuş oyunlarda aldığın galibiyetler sayacı ilerletmeyecek.

Anahtar gerekecek mi? Kazandığım sandıkları ne zaman açabileceğim?

Kazandığın her sette Hextech Sandığı ve anahtarı set olarak gelecek, yani sandıkları açmak için ilave herhangi bir anahtara ihtiyacın olmayacak. Kazandığın setler etkinlik bitiminden itibaren hesabına yüklenecek, bu süre en geç iki haftayı bulabilir. 14 Aralık’ta sandıkların hâlâ hesabına yüklenmediyse bize Oyuncu Destek üzerinden ulaşabilirsin.

Hextech Sandıklarının içinden ne çıkacak?

Kutularımız bildiğiniz sevdiğiniz Hextech Sandıkları, yani içlerinden tam olarak ne çıkacağını biz de bilemiyoruz. Herhangi bir Hextech Sandığı açtığında olduğu gibi, aşağıdaki ihtimaller dahilindeki içeriklere sahip olabileceksin:

Kostüm Kristali%50
Şampiyon Kristali%25
Totem Görünümü Kristali + 150 İlave Turuncu Öz%11,5
Kalıcı İfade%10
İlave Sandık + Anahtar%10
Cevher%3,6
Sihirdar Simgesi Kristali + 150 İlave Turuncu Öz%3,5

Hextech Sandıkları ile ilgili daha detaylı bilgi için ilgili destek yazısına da göz atabilirsin.

Sihirdar Vadisi’nde 3, ARAM’da 4 zafer kazansam hepsi birleşip bir kutu yapacak mı?

Hayır, farklı haritalarda aldığın zaferler birlikte sayılmayacak. İşin matematiği dümdüz şu şekilde işleyecek:

6 Sihirdar Vadisi Galibiyeti = 1 Hextech Seti
8 ARAM Galibiyeti = 1 Hextech Seti

Birinci hafta alınan fazladan zaferler ikinci haftaya devredecek mi? Etkinlik bittiğinde eksik kalan zaferler ne olacak?

Etkinliğin geçerli olduğu iki hafta (15-30 Kasım) boyunca her hafta en fazla 4 sandık kazanabilirsin. Birinci hafta Sihirdar Vadisi’nde 24 veya ARAM’da 32 zafer aldıysan ve 4 Hextech Setini garantilediysen, bundan sonra kazanacağın zaferler o hafta sana set olarak geri dönmeyecek. 22 Kasım’da başlayan ikinci haftada sayaçlar yeniden işlemeye başlayacak ve ikinci hafta galibiyetlerin tekrar setlere dönüşmek üzere sayılacak. 30 Kasım günü geldiğinde 6’ya ya da 8’e tamamlanmayan galibiyetler ise Kutu Kapmaca kapsamında sana set kazandırmayacak.

Aldığım galibiyet istemcideki sekmeye yansımazsa ne yapmalıyım?

Verilerin işlenmesinde zaman zaman gecikmeler yaşanabilir ama merak etme, etkinlik süresince aldığın zaferler sistemimiz tarafından mutlaka kaydedilecek. Böyle bir gecikme ile karşılaşırsan bir süre bekleyip etkinlik sekmesini daha sonra tekrar ziyaret etmeni öneririz.

Etkinlik saat kaçta başlayıp bitecek? 1. hafta ile 2. hafta arasındaki farkı nasıl takip edeceğim?

Kutu Kapmaca etkinliği 15 Kasım saat 20.00’da başlayacak. 1. hafta 22 Kasım gece 23.59’da kapanmış olacak. Bu hafta içerisinde Vadi’de her 6 ya da ARAM’da her 8 zaferin sana en fazla 4 olmak üzere birer kutu kazandıracak.

23 Kasım 00.00’dan itibaren ise bu sayaç baştan başlayacak ve aynı mantıkla 29 Kasım gece 23.59’a dek aldığın zaferler yine en fazla 4 olmak üzere kutulara dönüşecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL