Connect with us

PUBG

PUBG bedava oldu, tabii bir süreliğine!

#PUBG bedava oldu, tabii bir süreliğine!

Bedava PUBG şaşkınlığı yaşanıyor, oyun tabii bir süreliğine ücretsiz kalacak.

Son dönemin PUBG adına en ilgi çekici gelişmelerinden biri Xbox One tarafından geldi. Xbox One kullanıcıları bu oyuna kısa bir süreliğine ücretsiz olarak erişebilecek. 11 Kasım’a kadar sürecek bu etkinliğin ardından oyun kütüphanenizden silinmeyecek.

PUBG’nin PlayStation 4 atağıyla birlikte yeni bir yol izleme kararı aldığı görülen Xbox, PUBG’yi 11 Kasım’a kadar ücretsiz bir şekilde oyuncularla paylaştı. Microsoft Store üzerinden hiçbir bedel ödemeden kütüphanenize ekleyebileceğiniz bu oyun için Xbox Live Gold üyeliğinizin olması gerekiyor.

Bedava PUBG gelişmesi nasıl açıklandı?

Yapılan resmi açıklama şöyle: En çok satan bilgisayar fenomeninin yapımcılarından PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS sizi hayatta kalan en son oyuncu olmak için kalbinizi hızla attıracak bir mücadeleye dahil eden, rekabete dayalı bir hayatta kalma savaşıdır. Oyun Ön İzlemesi: Oyun henüz tamamlanmamıştır ve yapımı sürmektedir; zamanla değişebilir ve bir nihai ürün olarak çıkış yapmayabilir. Oyun ön izleme bilgisi xbox.com/GamePreview adresindedir. Oynamak için Xbox Live Gold gerekir (ayrı satılır).

Bedava PUBG indir

2 Yorum

2 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    PUBG