Connect with us

Espor

Berentt “win trade” yaptığı gerekçesiyle ceza aldı

Berentt “win trade” yaptığı gerekçesiyle ceza aldı, şu açıklamaları yaptı:

Dark Passage’ın eski oyuncusu Berent “Berentt” Börklü, League of Legends dereceli oyunlarında win trade yani galibiyet takası yaptığı gerekçesiyle cezalandırıldı. Arkadaşlarıyla birlikte daha yüksek puanlara çıkmak için birçok maçın sonucunu değiştirecek hareketler yaptıkları söylenen Berentt, bu iddialar doğruysa profesyonel sahneden kazandığı tüm parayı Riot Games’e bağışlayacağını söyledi.

Riot Games tarafından hesapları banlanan oyuncu, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “6-30 kere ticket attım hep aynı cevap, yüzde yüz kanıtımız var. Eğer yüzde yüz kanıtınız varsa bana gönderin esporculuktan kazandığım bütün parayı bağış olarak şirkete gönderip özür dileyeyim. Eğer kanıtınız yoksa ve bir hataysa hesabımı açıp siz özür dileyin.”

Berentt’in win trade açıklamaları:

İddialar:

1 Yorum

1 Comment

  1. ozan

    4 Şubat 2019 - 10:50 at 10:50

    Win Trade yaptığı için ceza aldığını nereden biliyorsunuz? Yaptığınız haber çok yanlış. İddiaya göre diye ekleme yapmanız gerekiyor başlığa ve içeriğe. Sadece en alta iddialar deyip geçemezsiniz. Oyun içindeki cezalandırma sisteminde sadece ceza alan oyuncunun kendisi istemcideki rapor kartından veya destek ekibinden cezanın sebebini öğrenebilir. Dolayısıyla görmediniz ve bilmiyorsunuz. Berent de win trade yaptığını da söylemedi. (Longb’nin troll olarak Berent’in hesabından attığı tweetlere dayanıyorum demeyin? Yapmış veya yapmamış önemli değil. Önemli olan bilmiyor oluşumuz ve biliyormuş gibi sürü psikolojisiyle böyle bir başlık atmak playerbrosa yakışmamış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor