Connect with us

LoL

Beşiktaş Esports, orta koridora Berşan “Waena” Aydın’ı transfer ettiğini duyurdu!

Beşiktaş Esports, @waenalol transferini duyurdu!

waena

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi takımlarından Beşiktaş Esports, orta koridora Berşan “Waena” Aydın‘ı transfer ettiğini duyurdu!

Ligin köklü takımlarından BJK, Twitter üzerinden yayınladığı  eğlenceli bir video ile orta koridorunu duyurdu. Potansiyeli gayet yüksek olan fakat şimdiye kadar kendini göstermek konusunda sorunlar yaşayan WaenA ile anlaşan takım kadrosunu tamamlamaya çok yakın!

https://twitter.com/bjkesports/status/1339250856902922243

“Beşiktaş’a geldiğim için çok mutluyum. Görüşmek üzere!”

WaenA her ne kadar genç bir oyuncu olsa da kariyeri 2015 yılına kadar uzanıyor. 2015 yılında Big Plays Incorporated bünyesinde yedek olarak başladığı yolculuğunda çoğunlukla zamanını akademi kadrolarında geçirdi. Kendini en çok geliştirdiği dönem ise 2017-2018 yılları arasında efsane orta koridor Frozen‘ın yedeği konumunda 1907 Fenerbahçe Espor‘da bulunduğu dönemdi. Kendisi de birçok röportajında söylediği gibi Frozen’dan çokça şey öğrenmiş ve bulunduğu konuma gelmesinde Frozen’ın etkisi çok olmuş. Sonrasında uzunca bir süre Dark Passage forması giyen oyuncuyu sen son Team Aurora bünyesinde birkaç maçta izleme şansımız olmuştu.

Şimdiye kadar Robin, Mocha ve Alive transferlerini duyuran BJK de transfer sezonuna hızlı giren takımlardan oldu. Galatasaray ve 5 Ronin‘in ardından kadrosunu tamamlamaya en yakın takımlardan olan BJK yaptığı transferlerle şimdiden rakiplerini korkutmaya başladı. Yabancı oyuncu haklarını alt koridordan yana kullanan ekip genç sayılabilecek bir kadro ile bu sezon başarıyı hedefliyor!

Hem WaenA’ya hem de Beşiktaş Esports’a önümüzdeki sezon başarılar dileriz!

Edward Gaming, League of Legends kadrosunu duyurdu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL