Connect with us

Espor

Beşiktaş Esports Geçen Hafta Neler oldu?

.@bjkesports haftayı dolu dolu geçirmişe benziyor!

Ülkemizin başarılı espor organizasyonlarından Beşiktaş Esports Geçen Hafta Neler Oldu? adlı paylaşımı Twitter hesabı üzerinden paylaştı. İsterseniz gelin birlikte bu hafta neler yaşanmış onlara bir bakalım?

  • Beşiktaş, League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde ligin namağlup ekibi olan SuperMassive ile karşılaştı. Rakibini 10-0’lık skor ile galibiyet serisini sona erdirdi ve Vadi’den zaferle ayrıldı. Ayrıca Mocha bu maçta %100’lük skor katkısı ile MVP (maçın adamı) seçildi.
  • Beşiktaş, Türkiye Espor Futbol Ligi’nin ilk yarısını namağlup şekilde zirvede tamamladı. Takım 2 averaj farkla ikinci sırada yer aldı.
  • Beşiktaş Esports YouTube kanalının artık daha aktif olduğunu görüyoruz. Bu hafta içinde ”No FF” ve ”Av Sezgisi” adlı içeriklerin yeni bölümleri yayınlandı.
  • Beşiktaş Futbol takımının paylaştığı Oh No No içeriğe yeni bir soluk getirilerek FIFA’ya uyarlandı.
  • Beşiktaş, League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde 5. Hafta 2. Gününde 40 dakika süren maçta Dark Passage ekibine karşı kaybetti.
  • Organizasyon altyapısını geliştirmek ve profesyonel arenada kendini göstermek isteyen oyuncular için Beşiktaş Talents programının ilk etabı olan Geleceğe Teleport hayata geçirildi.
  • Beşiktaş Talents programının ilk etabı olan Teleport’un ilk üyeleri de BJK Akademi Takımı’nda rahatsızlıkları süren Pulse ve Asteroid’in yerine ”Sangrod” ve ”b0jan” oldu.

Bu hafta Beşiktaş Esports’ta olanlara genel bir bakış atacak olursak, espor ekosisteminin gelişiminden tutun da YouTube içeriklerine kadar dolu dolu bir hafta geçirilmişe benziyor. Umuyoruz ki gelecek hafta da bu tarz içeriklerin benzerleri hatta daha iyileri hayata geçirilmiş bir şekilde takipçilere sunulur.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor