Connect with us

Espor

Beşiktaş Esports mobil espor oyunu Clash Royale için oyuncu seçmesi yapıyor

Beşiktaş Esports, Clash Royale takımı kuruyor. Oyun bilgisine güvenen herkes başvuru yapabiliyor.

Clash Royale, Beşiktaş Esports, mobil espor

Beşiktaş Esports büyüyen mobil espor sektörünü görmezden gelmedi. Ekip Clash Royale için oyuncu seçmesi yapacak. Koç, analist ve oyuncular başvurabilir.

Mobil espor sektörü son dönemde hızlı bir büyüme içerisinde. İlk espor takımı kuran Türk spor kulübü olan Beşiktaş Esports da bunun farkında. Ekibin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ile Clash Royale oyunu için oyuncu arandığını söylendi.

Dileyen herkes bu seçmelere katılabiliyor. Koç, analist ve oyuncu olarak seçimler yapılacakken, başvurular bir site üzerinden gerçekleştiriliyor. Takımın istediği bazı bilgileri de girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz. 31 Aralık tarihine kadar açık olacak başvurular devam edecek.

Başvuru soruları ile ekip, profesyonel espor geçmişinizi ve oyun içi bilgilerinizi soruyor. Ancak başvuru yapmak için espor geçmişinizin olması gerekmiyor. Oyunda gerçekten iyi olan ve bunu oyun içi istatistikleriyle de kanıtlayabilecek herkes başvuru yapabilir.

Beşiktaş Esports Clash Royale takımına başvuru yapmak için tıklayınız.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor