Connect with us

Espor

Beşiktaş Esports Yöneticisi Erman İpçi: “ex-Space Soldiers oyuncularını kadromuza katmayı düşündük.”

Beşiktaş Esports Yöneticisi Erman İpçi: “ex-Space Soldiers oyuncularını kadromuza katmayı düşündük.” #PlayerbrosÖzel

Beşiktaş Esports yöneticisi Erman İpçi, şimdilerde yoluna ex-Space Soldiers olarak devam eden ve ilerleyen dönemde hangi çatı altında yer alacağı netleşmeyen oyuncuları -bir dönem- kadrolarına katmayı düşündüklerini açıkladı. Playerbros takipçilerinin sorularını yanıtlayan İpçi, “Her zaman için bir CS: GO takımı kurma düşüncemiz vardı” açıklamasını yaptı.

Oyuncuların, Space Soldiers çatısı altında yollarına devam ettikleri süreçte de takım sahibiyle iletişimde olduklarını belirten Erman İpçi, “Şu anki zamanlama ve bütçe bizim için uygun değil.” diyerek bu transferin neden gerçekleşmediğini açıkladı. Daha önce de belirttiği gibi “2019’un ikinci çeyreğinden sonra erkek CS: GO takımı kurmayla alakalı bir niyetimiz var” diyen İpçi, ex-Space Soldiers oyuncuları için “Çok başarılı sporcular, inşallah doğru yerde olurlar” yorumunu yaptı.

2019’un ikinci çeyreğinde erkek CS: GO takımıyla karşımıza çıkması planlayan Beşiktaş, esporun birçok alanında kendine yer bulmuş durumda. Bu sezon Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde de sahnede olacak olan Beşiktaş hakkındaki birçok sorunun cevabı çok yakında Playerbros YouTube kanalında olacak. Şimdilerde 100 bin aboneyi geçen kanalımıza abone olarak gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor