Connect with us

Espor

Beşiktaş Yeni League of Legends Kadrosuyla Geliyor

Beşiktaş yeniden sahnede! Elektronik sporlar arenasına adım atan ilk spor kulübü olarak tarihi adını yazdıran Beşiktaş, bir süredir ara verdiği League of Legends yatırımını devam ettirme kararı aldı. Kulübün resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan bir videoyla açıklığa kavuşan bu gelişme, taraftar üzerinde de büyük yankı uyandırdı.

Alt koridoruna daha önce SuperMassive’in yedek kadrosunda boy gösteren Tolerant ve Oyun Hizmetleri kadrosunun eski oyuncusu Luger’i dahil eden kulüp, YouthCrew’in eski orta koridoru Yoo “NaeHyun” Nae-hyun’u haritanın ortasına ekledi. Orman rolü için tecrübeli ormancı Crystal ile anlaşan takım, üst koridoruna da Hioss’u ekleyerek kadrosunu tamamladı.

Yeni kadrosuyla yabancı oyuncu hakkını sadece orta koridorda kullanmayı tercih eden Beşiktaş, Şampiyonluk Ligi‘nin de adeta bir geleneği haline gelen orta koridora Koreli transferini uyguladı. NaeHyun ile yoluna devam edecek olan takımın koçu ise daha önce de bu formada yer alan Salih “Auspexa” Kızıldağ oldu. Takımın resmi sosyal medya hesapları ve takıma yönelik içerikler sunan platformlar tarafından paylaşılan tanıtım videosu hemen aşağıda sizlerle.

Beşiktaş League of Legends

  • Emircan “Hioss” Hazar
  • Atakan “Crystal” Aydın
  • Yoo “NaeHyun” Nae-hyun
  • Fatih “Luger” Güven
  • Barış “Tolerant” Çepnioğlu

Netd imzalı tanıtım videosu ile yeniden Vadi’ye döndüğünü gösteren öncü kulüp, bu dönem Yükselme Ligi’nde mücadele edecek.

 

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor