Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BIG Clan’ın Sprout forması giyen denis’i transfer edeceği iddia edildi

XANTARES’in yeni takım arkadaşının denis olacağı iddia edildi. İşte detaylar:

Yerli yıldızımız XANTARES‘in de formasını giydiği BIG Clan‘ın, Almanya’nın Sprout takımında forma giyen denis‘i kadrosuna katacağı iddia edildi.

Bu önemli iddianın sahibi CS: GO medyasının önemli isimlerinden dexerto.com yazarı deKay. deKay’ın iddiasına göre BIG Clan, performansından memnun olmadığı nex’in yerine denis’i transfer edecek. Bildiğiniz üzere son günlerde BIG Clan’ın adı nex-smooya değişikliği ile de anılıyordu. Renegades’te stand-in olarak mücadele eden smooya’nın önümüzdeki üç büyük etkinlikte de Renegades forması giyeceğinin açıklanmasıyla birlikte de bu değişiklik rafa kaldırıldı.

smooya yeniden Renegades ile birlikte mücadele edecek

Olası bir nex-denis değişikliğinin ESL One: Cologne 2019‘dan önce yapılması bekleniyor. 25 yaşındaki oyuncu, BIG Clan’a transfer olması halinde eski takım arkadaşı gob b ile tekrardan birlikte oynama şansı elde edecek. denis ve gob b, 2015 yılı içerisinde mousesports ekibinde birlikte oynamışlardı. mousesports’tan 2017’nin Ağustos ayında ayrılan denis, daha sonrasında iki ay gibi kısa bir süre Seed bünyesinde mücadele ettikten sonra aynı yılın Aralık ayında da şimdiki takımı Sprout’a transfer oldu. 25 yaşındaki oyuncu, Sprout’ta Türk asıllı Alman oyuncu Sabit “mirbit” Çoktaşar ile birlikte mücadelesini sürdürüyor.

denis transferinin gerçekleşmesi halinde BIG Clan kadrosu nasıl şekillenecek?

  • Fatih “gob b” Dayık
  • Johannes “tabseN” Wodarz
  • Denis “denis” Howell
  • İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş
  • Tizian “tiziaN” Feldbusch
  • Alexander “kakafu” Szymanczyk (Koç)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive