Connect with us

VALORANT

Bind haritasında dürbünlü silahlarla üstünlük sağlanabilecek bir nokta keşfedildi

Bu noktada rakibin sizi fark etmesi neredeyse imkansız.

Bind haritasında

Beta sürecinden beri oyunda yer alan Bind haritasında özellikle saldıran takımın dürbünlü silahlar ile üstünlük sağlayabileceği bir nokta keşfedildi.

Işınlayıcıların da işin içine dahil olması ile oyun zevki açısından oyunculara oldukça fazla çeşitlilik sunan Bind haritası aynı zamanda bu çeşitliliğin getirdiği avantaj ve dezavantajlara da sahip. İşin içine bir de çevre elementlerini farklı şekillerde kullanan oyuncular eklenince haritadaki maçlar oldukça farklı şekillenebiliyor.

Bir Reddit kullanıcısının platform üzerinde yaptığı paylaşımdan sonra ses getiren videoda yer alan nokta da tam olarak çevre elementlerini kullanarak düşmanın beklemediği şekilde hareket etmeyi gerektiriyor. B uzun konumunda yer alan duvarın üzerine çıktığınızda bu konumu koruyan rakibinizi hiç beklemediği bir yerden alt etmeniz mümkün. Özellikle elinizde Operator gibi güçlü bir silah olduğu zaman düşmana karşı yapacağınız tek atış bile onu öldürmeniz için yeterli olacaktır.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT