Connect with us

LoL

Biofrost yanlışlıkla TSM’in yeni ormancısını sızdırmış olabilir

Biofrost, TSM’in yeni ormancısını sızdırmış olabilir!

tsm-biofrost

TSM‘in destek oyuncusu Biofrost yaptığı Twitch yayını sırasında yanlışlıkla yeni ormancılarını göstermiş olabilir!

Bir kaç haftadır belirsizliğini koruyan TSM’in yeni ormancısı, Biofrost’un yayında Discord özel mesajlarını yanlışlıkla açması ile ortaya çıkmış olabilir. Mesajlarda gördüğümüz kadarıyla TSM, 2020 LCS Yaz Mevsimi‘ne ormanda Mingyi “Spica” Lu ile başlayacak.

Biofrost’un yanlışlıkla açtığı özel mesajlaşmada Bjergsen, Broken Blade, Doublelift ve Spica bulunuyor. Bunun yanı sıra TSM League of Legends müdürü James “Tonington” Kandel de bu konuşmada yer alanlardan biri. Aslında mesajların içeriği çok da dikkat çekici değil. Sadece sağlıklı beslenme ile ilgili 10 dakikalık bir toplantı yapılacağını söyleyen bir mesaj var. Fakat katılımcıların arasında bulunan Spica, TSM fanlarını heyecanlandıran detay.

biofrost

Spica, 2019 senesinde TSM’in akademi kadrosunda bir süre bulunmuştu. O sezon takımın ana ormancısı Akaadian yerine de denendiğini biliyoruz. Fakat bu sezon takım Dünya Şampiyonası’na giderken bölgesel elemelerde Clutch Gaming‘e takılınca Spica’nın da takımdan gönderildiğini görmüştük.

Eğer bu transfer doğrulanırsa Spica’nın işi biraz zor olacak. Bunun da sebebi, TSM’in eski ormancısı Dardoch‘un takımdan olaylı bir şekilde gönderilmiş olması. 11 Mayıs’ta Doublelift’in yayını sırasında, TSM’in başkanı Leena Xu bir görüşme yaparken duyulmuştu. Bu görüşmede ise bariz bir şekilde şunu dediğini duymuştuk:

“Kimse Dardoch’u takımına almak istemiyor”

TSM başkanının bu söyledikleri Kuzey Amerika League of Legends topluluğunda büyük ses getirmişti.

Leena Xu, bu olay sonrasında üzüntülerini dile getiren bir duyuru da yaptı. Hatasını kabul eden Xu, Dardoch’a 2020 Yaz Mevsimi’nde bir takım bulmak için de ellerinden geleni yapacaklarını da ekledi. Aslında Dardoch’u ya akademide ya da ana takımda diğer ormancı ile değişmeli oynatmak isteyen TSM, oyuncunun as bir kadroda oynamak istediğini belirtmesi üzerine bu isteğinden de vazgeçmek zorunda kaldı.

Eğer Spica ile ilgili bu iddialar doğruysa, genç ormancının kötü geçen bir LCS macerasının ardından kendini kanıtlaması için bir şansı daha olacak.

2020 LCS Yaz Mevsimi 13 Haziran‘da başlıyor!

Excel, 2020 LEC Yaz Mevsimi için üst koridorda Kryze ile anlaştı!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

LoL