Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Bir devrin sonu: Cloud9’ın sevilen AWP oyuncusu Skadoodle emekli oldu

Sevilen oyuncu Skadoodle, emekli olduğunu açıkladı.

Kuzey Amerika temsilcisi Cloud9’ın sevilen AWP oyuncusu Skadoodle emekli oldu.Takımının yaptığı açıklama ile oyuncu artık rekabetçi sahnede yer almayacak.

Kuzey Amerika temsilcisinin sevilen oyuncusu Skadoodle emekli oldu. Takımıyla beraber büyük başarılara imza atan oyuncu artık rekabetçi sahnede yer almayacak. Takımın resmi hesaplarından yapılan açıklamanın ardından, sevilen oyuncu için bir veda videosu da yayımlandı.

25 yaşındaki deneyimli oyuncu aslında espor sahnesinden Mart ayında ayrılmaya karar vermişti. Ancak Cloud9’ın oyuncu bulmada sorun yaşaması ve bir türlü Major performansına geri dönememesi üzerine, takımından gelen teklifle beraber tekrar rekabetçi sahneye dönmüştü. Bu karar onun için 2. kez Kuzey Amerika temsilcisinden ayrılma girişimi oldu. Takım yönetiminin yaptığı açıklamada, takıma 5. oyuncu bulunur bulunmaz, deneyimli oyuncunun emekli olacağı belirtildi.

Takımıyla beraber Major kazanan ilk Kuzey Amerika takımı olma başarısını da yakalayan AWPer, bundan sonraki kariyerinde espor içerisinde yer alacak mı, sorusunu cevapsız bıraktı.

İşte ünlü oyuncunun açıklaması

“Fanlar ve Cloud9 takımına bunca yıldır verdikleri destek için teşekkür etmek istiyorum ve CS: GO ekibine şansın en iyisini diliyorum.”

Gelecekti kariyeri ile ilgili herhangi bir paylaşımı olmayan oyuncunun emekli oluşu da takımı tarafından böyle duyuruldu:

Rekabetçi CS: GO sahnesine bir süre mola veriyorum diyen oyuncu için Cloud9 yönetimi de boş durmadı ve bir veda videosu hazırladı. Bugüne kadar takıma kattıkları için teşekkür edilirken, hikayen ve başarıların asla unutulmayacak dendi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive