Connect with us

Fortnite

Bir oyuncu ünlü şarkıcı Drake’in Fortnite hesabını hackledi, Ninja o kişiyle oynadı

Ünlü şarkıcı Drake’in Fortnite hesabı hacklendi.

Drake ve Ninja Twitch'de izlenme rekorunu kırdı!

Amerikalı ünlü şarkıcı Drake’in Fortnite hesabı hacklendi. Üstelik hesabı ele geçiren kişi, Ninja ile beraber oyuna girdi. Yayıncının durumdan haberi yoktu.

Cuma günü yaşanan olayda, ünlü yayıncı bir anda Drake’in Fortnite hesabından oyun davet aldı. Daveti kabul eden Ninja, önce şarkıcıyla konuşmak istedi. Ancak herhangi bir yanıt alamadı. Bunun üzerine oyundaki sorunun kendisinde olabileceğini düşünen Ninja, oyunun ses ayarlarını kontrol etti ama herhangi bir sorunun olmadığını gördü. Bunun üzerine tekrar seslense de yanıt alamadı.

Beraber oyuna girdikten sonra bilgisayar korsanı Ninja oyundayken bir anda çığlık atmaya başladı. Bunun üzerine hesabın hacklendiğini anlayan Ninja oyunu hemen terk etti ve ünlü şarkıcıyı bu konuda uyardı. Aynı zamanda hesabı hackleyen kişinin bulunması ve ceza alması için de kural ihlalini Epic Games’e raporladığını belirtti.

Aslında Ninja davet geldiği andan itibaren bir şüphe duyuyordu. Öncelikle şarkıcının hesabının pingi çok yüksekti. Ayrıca ünlü şarkıcı Fortnite’ı PlayStation 4 üzerinden oynuyordu ancak bu hesap PC’den bağlanmıştı. Durumdan şüphelenen ünlü yayıncı durumu erken fark etti.

Daha önce hile kullanan hatta hesap hackleyen kişilere dava açtığı da görülen Epic Games’in bu korsana karşı ne yapacağı merak konusu oldu. Daha önce Drake ile yayınlarında oyun oynayan Ninja ise yaşanan olayların ardından gülerek “tuhaf” dedi.

Hacklenen hesap ile Ninja aynı lobide

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite