Connect with us

LoL

Bir Riot yazarı yeni şampiyon Neeko’nun eşcinsel olduğunu söyledi

Yeni şampiyon Neeko’nun yetenekleri ve özellikleri.

Dün ilk defa görücüye çıkan yeni şampiyon Neeko hakkında yeni bir bilgi ortaya çıktı. Bir Riot yazarı yeni şampiyonun eşcinsel olduğunu söyledi.

Riot Games yeni şampiyon hakkında dün tam bir hikaye yayımladı. Riot, şampiyonun nasıl geliştiğini, nereden geldiğini oyunculara anlattı. Ancak anlatılan hikayede bir şeyin eksik olduğu ortaya çıktı. Çünkü bir Riot yazarı, yeni şampiyonun oyunun 2. eşcinsel şampiyonu olduğunu söyledi.

Oyunun bir diğer eşcinsel şampiyonu  Varus. Riot Games çalışanı Tyler Eltringham verdiği bir röportaj sırasında, “Eşcinsel olan bir şampiyona ihtiyacımız vardı” dedi. Yeni şampiyonun bu özelliğinin tabii ki de oyun içinde herhangi bir etkisi olmayacak. Şampiyonlarına derin hikayeler oluşturmayı seven Riot Games, her şampiyonu için okuması zevkli ve taraftarlar tarafından da beğenilen hikayeler oluşturuyor.

Yeni şampiyonumuzun yetenekleri

PASİF – Binbir Surat

Şampiyonun belki de en dikkat çeken yeteneklerinden biri pasifi. Şampiyon pasifi sayesinde istediği takım arkadaşının şekline girebiliyor.

Q – Tohum Tuzağı

Urgot’un Q yeteneğini andıran bu yeteneğinde şampiyon hedeflediği alana tohum gönderiyor. Eğer tohum bir rakibi katleder veya şampiyona hasar verirse 2 kere daha yeşeriyor.

 

W – Kandırıkçı

Neeko, bu yeteneğinin pasifiyle her 3. normal saldırısında ilave büyü hasarı veriyor ve hareket hızı kazanıyor. Yeteneği kullandığında ise seçtiği güzergah doğrultusunda ilerleyen bir kopyasını yaratıyor ve görünmez oluyor.

E – Dolaşık Dikenler

Oldukça işlevsel yeteneklere sahip olan Neeko, bu yeteneğinde ise belirli bir yöne gönderdiği sarmal ile rakiplerini yere sabitliyor. Sarmal birden fazla rakibe isabet edebiliyor ve en az 2 rakibe isabet ettikten sonra sabitleme süresi ve boyu artıyor. Ayrıca yeteneğin isabet ettiği 2. şampiyon daha fazla yere sabitleniyor.

R – Ruh Çiçeği

Neeko ultisi ile enerji topladıktan sonra rakiplerini önce yavaşlatıp sonra sersemletip en sonunda da ciddi hasar verebiliyor. Üstelik bunu yaparken bir de kalkan elde ediyor. Ayrıca “Binbir Surat” pasifi ile başka bir şampiyonu taklit ederken, rakipleri onun ultisini kullandığını göremiyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

3 Yorum

3 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL