Connect with us

LoL

Birlikte Xayah/Rakan cosplayi yapacaklar!

SKT T1 Bang, C9 Sneaky ile Xayah/Rakan cosplayi yapıyor!

Önceki günlerde SKT T1 oyuncusu Bang, All-Star için seçilmeleri ve anlaşmaları durumunda C9 Sneaky ile Xayah/Rakan cosplayi yapmak istediği belirtmişti. All-Star sonuçları hafiften belirli olmaya başlamadan önce canlı yayın esnasında birtakım sözler veren Bang, Xayah/Rakan sözünü vermesi ardından SKT T1 Bang ve C9 Sneaky ikilisinin oyları bir hayli artmış ve sonucunda ikisi de All-Star’a gitmeye hak kazanmıştı.

İlginizi çekebilir: SKT Bang, All-Star’a gitmeleri durumunda C9 Sneaky ile cosplay sözü verdi

31.10.2018 tarihinde Youtube’da yayınlanan bir videoda SKT T1 Bang, bu sözünü gerçekleştirebileceğini söyledi ve C9 Sneaky’nin de buna razı olduğunu belirtti. Yayınlanan video’nun tercümesi şu şekilde:

“Neyse ki Sneaky maçtan önce benimle iletişime geçti, cosplay onaylandı. Yapacağımız cosplay sonradan açıklanacak.”

Açıklama hangi cosplayin yapılacağının sonradan belirtileceğini söylüyor fakat SKT T1 Bang’in verdiği söz cosplayin Xayah/Rakan ikilisi olduğu yönünde. Kimin hangi şampiyonun cosplayi yapacağı da belirsiz olmasına karşın fanlar bunu tahmin etmekte pek de zorlanmayabilir. Nitekim “Lynn” Twitter’da şunları söylemişti:

İlginizi çekebilir: League of Legends 8.22 Yaması: Sezon öncesi orman değişiklikleri ve ejderler

“Sneaky Rakan cosplayi yapmıyor. Benimle bile Rakan cosplayi yapmıyor çünkü Xayah olmak istiyor. Çifte Xayah. Şimdiden söylüyorum…”

Ayrıca Sneaky, Worlds 2018’deki başarısına rağmen bugünlerde sadece League of Legends ile kalmıyor, üzerine cosplayler ile uğraşıyor. Hatta cosplay için 750’den fazla destekçisinin olduğu bir patreon hesabı bile olan Sneaky’nin Xayah cosplayinde nasıl görüneceğini düşüne durun, 6 Kasım 2018, Las Vegas’taki All-Star etkinliğinde Xayah/Rakan ikilisinin cosplayini kaçırmayın!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL