Connect with us

Espor

BLAST, Apex Legends etkinliği için Razer ile ortaklık duyurdu!

BLAST Titans etkinliği için Razer ile bir ortaklık duyuruldu. 

BLAST, Apex Legends etkinliği için Razer ile ortaklık duyurdu!

Espor turnuva organizatörü BLAST, yaklaşmakta olan BLAST Titans Apex Legends etkinliği için Razer ile bir ortaklık duyurdu. 

Açıklamaya göre ortaklık, Razer’ı ürün çekilişleri, içerik fırsatları ve oyun içi markalaşma dahil olmak üzere bir dizi aktivasyon yoluyla rekabete entegre etmeyi planlıyor. 

Ayrıca Razer, yayın sırasında gerçekleşecek bir maç ve turnuva MVP aktivasyonuna da entegre edilecek. 

BLAST Marka Ortaklıkları Başkanı Oliver Clarke ortaklık ile ilgili şu sözlere yer verdi: “Razer, espor ve oyun alanında iyi tanınan bir marka – bu haftaki ilk BLAST Titans etkinliğimizden önce onların desteğini ve desteğini almak harika. Apex Legends, Razer’ın dahil olduğu çeşitli heyecan verici dijital aktivasyonlar aracılığıyla etkileşim kurmayı dört gözle beklediğimiz geniş ve tutkulu bir oyuncu topluluğuna sahip.”  

23 Temmuz’da başlayacak olan ilk BLAST Titans turnuvasında, etkinliğin 40.000 € ödül havuzundan pay almak için mücadele eden 40 Avrupa takımı yer alacak. 

İlk turnuva hafta sonu, çift elemeli olacak. En iyi 20 takım ikinci hafta sonuna ilerleyecek ve Apex Legends’ta kısa süre önce tanıtılan yeni bir oyun modu olan Arenas’ta karşı karşıya gelecek. 


İlginizi Çekebilir:

Amazon Prime abonelerine, 280 TL değerindeki Battlefield 1 ücretsiz oldu

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor