Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Premier Avrupa’da şampiyon Vitality’i alt eden Complexity oldu!

Şampiyon Complexity!

complexity

BLAST Premier Avrupa finallerinde şampiyonluğa ulaşan takım, üst braketten finale kalıp büyük finalde Vitality’i 2-1 mağlup eden Complexity oldu.

BLAST Premier’in Avrupa ayağı, Complexity’nin şampiyonluğuyla sona erdi. Üç maç üzerinden oynanan final serisinde ilk maç Vitality’nin mutlak üstünlüğüyle bitse de Complexity pes etmedi ve son iki maçı tırnaklarıyla kazıyarak aldı. Şampiyon takım 335.000 dolarlık ödülü kazanırken ikinci olan Vitality 65.000 dolarla yetindi. İki takım da BLAST Premier Global Finals 2020 turnuvasına katılmaya hak kazandı. Finalistlerin yanısıra turnuvada yer almayı BLAST Premier Amerika finalini kazanarak hak etmiş Evil Geniuses var.

Şampiyon takımın sevinci aşağıdaki gibi oldu.

Final serisinin ilk maçı Vitality’nin seçtiği Vertigo haritasında oynandı ve büyük bir farka sahne oldu. Maçın ilk yarısını T tarafında 13-2 kazanan Fransız ekibi, CT’de de ilk üç turu vermeyerek 16-2’lik ezici bir skorla maçı kazandı.

Şampiyon takım tarafından seçilen Mirage haritası uzatmalara giden büyük bir çekişmeyle bitti. 19-16 Complexity lehine biten maçta şampiyon ekipten ZywOo olağanüstü performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Final serisinin son maçı Nuke’ta oynandı ve 16-12’lik skorla sonlandı. ZywOo’nun etkili performansını sürdürdüğü maçta rakip takımdan blameF ve poizon’ın etkisi kazanmak için yeterli olmadı.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive