Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Premier, DouYu medya ile ortaklığını genişletiyor!

Çin canlı yayın hizmeti DouYu ile medya hakları anlaşması yenilendi.

CS:GO espor turnuvası serisi BLAST Premier , Çin canlı yayın hizmeti DouYu ile medya hakları anlaşmasının yenilendiğini ve genişletildiğini duyurdu .

Anlaşma kapsamında, DouYu Premier 2021 sezonun geri kalanı için Çin’de münhasır yayın haklarını koruyacak ve bunları genişletecek.

Ayrıca DouYu, bir BLAST Premier Fall Qualifier’a ev sahipliği yaparak BLAST’ın Çin’deki ilk etkinliğini gerçekleştirme fırsatına sahip olacak.

BLAST Dağıtım ve Programlama Başkan Yardımcısı Alexander Lewin şu sözlere yer verdi: “Dünyanın en büyük yayıncılarıyla ekip kurma stratejimiz doğrultusunda, Douyu ile ortaklığımızı daha da derinleştirmekten ve ikinci yıla genişletmekten mutluluk duyuyoruz.

Duyuru , BLAST’ın SportsMax ve Nordic Entertainment Group televizyon kanalları ile anlaşmalar da dahil olmak üzere bir dizi yeni medya anlaşması imzalamasının ardından geldi . Bu nedenle, CS:GO serisi Kanada, Hindistan ve Litvanya dahil olmak üzere bir dizi bölgede yayınlanacak.

Açıklamaya göre, turnuva organizatörünün portföyü, ürünü 18 farklı dilde ve 150’den fazla TV bölgesinde gösterilen 35’in üzerinde medya hakları ortağından oluşuyor.


İlginizi Çekebilir:

Byali, Izako Boars’a katıldı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive