Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Premier Dünya Finalleri Abu Dabi’de düzenlenecek!

BLAST Premier Dünya Finalleri 14 Aralık’ta başlıyor!

BLAST Premier

CS:GO sahnesinde birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan, CS:GO esporunun en seçkin ekiplerinin sahne aldığı BLAST Premier Dünya Finalleri için etkinlik detayları paylaşıldı. Yapılan bu paylaşım ile BLAST Premier, finaller için evini bulmuş oldu.

2022 Aralık ayında düzenlenecek BLAST Premier Dünya Finalleri etkinliğin tüm mevsimlerdeki kazananlarını, global sıralamadaki en başarılı takımları karşı karşıya getirmeye geliyor. Tam 1 milyon $ ödül havuzuna sahip etkinlikte birbirinden başarılı 8 takım bu havuzdan en büyük payı koparmak için mücadele edecek. 14 Aralık’ta başlayacak finaller 18 Aralık’ta son bulacak. BLAST Premier’in final aşamasının düzenleneceği yer ise Abu Dabi’de yer alan Etihad Arena olacak. Henüz bilet ve etkinlik içeriği gibi detayların açıklanmadığı BLAST Premier Finalleri için yapılan duyuru ise şu şekilde oldu.

https://twitter.com/BLASTPremier/status/1542403495835353097

  • 💰 $1 milyon ödül havuzu
  • 🏆 En iyi 8 takım
  • 📅14-18 Aralık 2022’de
  • 🌴 Etihad Arena, Abu Dabi
  • 👑 KAHRAMANLAR taçlandırılacak

Henüz BLAST Premier finallerinde mücadele edecek ekiplerin hepsini bilmesek de bunlardan NAVI ve FaZe Clan’ın bu 8 takım arasında yer alacağı daha önceden öğrenilmişti. Sonbahar mevsimi kazananı, IEM Rio Major galibi, ESL Pro League 16 kazananı ve global liderlik tablosundan 3 takımın daha bunlara katılması ile katılımcılar da açıklanmış olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive