Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Pro İstanbul’da Major şampiyonu Astralis’in fırtınası devam ediyor

Büyük turnuvada büyük final zamanı yaklaşıyor.

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği BLAST Pro İstanbul tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvanın 2. gününde maçlar devam ederken, Astralis fırtınası devam etti.,

6 takımın 250 bin dolar ödül havuzu için mücadele ettiği BLAST Pro İstanbul devam ediyor. Son oynanan maçların ardından takımlar finale bir adım daha yaklaştı. Dün ve bugün gün boyunca süren maçlara son Major şampiyonu Astralis’in muhteşem performansı damga vurdu.

Danimarka ekibi önce İstanbul’da bir giyim mağazasında hayranlarıyla buluştu. Büyük bir kalabalığı ağırlayan bu etkinlikte Playerbros olarak Astralis’in oyuncularıyla ve koçuyla özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Playerbros Özel: Astralis takımına tüm merak edilenleri sorduk!

Turnuvaya hızlı bir giriş yapan Astralis, 2 gün boyunca oynadığı 5 maçın tamamını kazanan tek ekip oldu. 5 maçın sonunda 15 puan toplayan ekibe en yakın rakibi 10 puan ile MIBR oldu.

MIBR ise turnuvada oynadığı 5 maçın 3’ünü direkt kazandı. 1 maçı uzatmalara giden Brezilya ekibinin, 1 maçı da mağlubiyet ile sonuçlandı.

Space Soldiers beklenen performansı sergileyemedi

Kuşkusuz Türk taraftarların performansını merak ettiği Space Soldiers ise turnuvaya çok iyi başladı ama bu performansını devam ettiremedi. Turnuva boyunca NiP ve Virtus.pro takımlarına karşı 2 galibiyet alan temsilcimiz, 3 maçtan mağlup ayrıldı ve taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive