Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Pro Series Copenhagen’e katılacak son takım da belli oldu

BLAST Pro Series Copenhagen 2018’e katılacak son takım belli oldu.

En son ülkemizde düzenlenen BLAST Pro Series’in sonraki ayağı Kopenhag şehrinde olacak. Bugün itibarıyla turnuvaya katılacak son takım belli oldu.

BLAST Pro Series etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. En son İstanbul’da düzenlenen turnuvanın bir sonraki durağı Copenhagen, Danimarka olacak. 2-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvaya son yıllarda CS: GO sahnesini domine eden Astralis ev sahipliği yapacak.

Turnuvaya katılacak son takım belli oldu

Bugün itibariyle turnuvaya katılacak olan son takım da belli oldu. Son zamanlarda performansında ciddi bir artış olan Natus Vincere, turnuva kadrosuna dahil olan son takım oldu. NaVi ile beraber turnuva MIBR, NiP, Cloud9, Astralis ve FaZe takımlarının mücadelesine sahne olacak.

Takım listesi:

  1. Astralis
  2. FaZe
  3. NiP
  4. MIBR
  5. Natus Vincere
  6. Cloud9

İstanbul’da düzenlenen etkinlikle aynı formatta oynanacak turnuvanın maçlarını Twitch üzerinden canlı olarak seyretme imkanına sahip olacağız. 250 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuvanın, Danimarka’da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Favori Astralis

Turnuvanın Danimarka’da yapılması nedeniyle ve Astralis taraftarlarının son Major’deki muhteşem desteği de göz önünde bulundurarak, sosyal medya üzerinde yapılan anketlerde, topluluğun ortak fikri olarak Astralis turnuvanın favorisi olarak gösteriliyor. Son zamanlarda ülke ülke gezen ve gittiği her turnuvayı domine etmeyi başaran Danimarka temsilcisi, kendi evinde, kendi taraftarları önünde tekrar şampiyonluk yaşamak istiyor.

Sosyal medya ve forumlarda yapılan bir diğer yorum ise uzun süredir turnuvalarda başarı gösteremeyen NiP’nin bu turnuvada kendini göstermek için iyi bir performans göstereceği yönünde. Counter Strike efsanelerinden GeT_RiGhT ve f0rest gibi isimleri kadrosunda bulunduran İsveç temsilcisi, uzun süredir istediği performansa kavuşamadı. Bu turnuva çoğu taraftara göre onlar için büyük bir şans olacak.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive