Connect with us

Espor

BLAST Pro İstanbul’da bilet alırken ininal Kart kullanılabilir mi?

BLAST Pro Series Türkiye için bilet alırken ininal kart kullanılabilir mi?

blast pro series istanbul bilet, blast pro series, ininal

BLAST Pro Series İstanbul, ülkemizde yapılacağı duyurulduğu günden bu yana Türk espor topluluğu tarafından heyecan ile karşılandı ve etkinlik tarihine 3 ay gibi bir süre olmasına rağmen gündeme oturmayı başardı. Önce tarih konusunda sıkıntı yaşansa da bu sorun giderildi ve artık herkes o büyük günün gelmesini bekliyor. Yalnız insanların büyük bir çoğunluğunun merak ettiği bir konu var. Bilet alırken ininal kart kullanılabilir mi?

Tarih konusu çözüldü

BLAST Pro İstanbul’un tarihi açıklandığı andan itibaren büyük tepki toplamıştı. Türk CS: GO topluluğu, etkinlik tarihinin sınavlar ile çakışması nedeniyle büyük tepki gösterdi. Organizasyon şirketini, telefon ve mail yağmuruna tutan topluluk, sonunda istediğini elde etti ve etkinlik tarihi değişti. 24 Haziran‘da yapılacağı açıklanan etkinlik, yine sınavla aynı gün olsa da en azından sınavın bitişine denk geleceği için oyuncular sınavdan çıkıp etkinliğe gelebilecekler.

BLAST Pro İstanbul’un biletleri satışa çıktı!

Birçok platformda ininal kart ile ilgili sorular soruldu

Biletlerin satışa çıktığı mobilet sitesinden bilet almak isteyenlerin çoğunun merak ettiği bir şey vardı. Mobilet sitesinden bilet alırken ininal kart kullanılabilir mi? Bizler de sizler için bu sorunun cevabını bulmaya çalıştık. Dilerseniz uzatmadan direkt sizlere cevabı verelim. Evet, mobilet sitesinden bilet alırken ininal kart kullanabilirsiniz.

Mobilet sitesinin “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünde yer alan bir sorunun cevabında debit kartlar ile ödeme yapılabileceği belirtiliyor.

Debit kart nedir?

Peki debit kart nedir? Debit kart, kredi kartından çok daha farklı çalışır. Debit kartın içine önceden bakiye koymalısınız. Sadece yüklediğiniz bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Debit kartı tanımlamak gerekirse, cüzdanınızda yer alan nakit paranın, kartta bulunması gibi bir durum da diyebiliriz. İninal kartta bir debit kart olduğundan mobilet sitesinde kullanılabilir. Ayrıca ininal’ın neredeyse tüm bankalarla anlaşması olduğundan kredi kartı veya banka kartı kullanılabilir ibaresi gördüğünüz her yerde ininal kartınızı kullanarak alış veriş yapabilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor