Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Pro Series İstanbul biletleri satışa çıktı

Dünyaca ünlü takımları İstanbul’da ağırlayacak olan BLAST Pro Series İstanbul biletleri satışa çıktı!

blast pro series istanbul bilet, blast pro series, ininal

Türkiye’de düzenlenmiş en büyük espor organizasyonu olmaya hazırlanan BLAST Pro Series İstanbul‘un biletleri satışa çıktı. Space Soldiers, Astralis, Cloud9, FaZe, NiP ve SK takımlarını İstanbul’da ağırlayacak olan organizasyon, geçtiğimiz günlerde yapılan tarih değişikliğinin ardından 24 Haziran 2018’de Ülker Sports Arena’da yapılacak.

Toplamda 9 kategori olarak paylaşılan biletler, 600 lirayla 50 lira arasında değişiyor. VIP kategoriyi de bünyesinde barındıran bu bilet skalası; BlastZone VIP 600 lira, 6. kategori ise 50 lira olmak üzere çeşitlenmiş durumda. Oyuncular biletleri mobilet.com üzerinden satın alabilecekler.

BLAST Pro Series İstanbul biletleri için tıklayın.

BLAST Pro Series Türkiye’ye katılacak takımlar

  • Space Soldiers
  • Astralis
  • Cloud9
  • FaZe
  • NiP
  • SK

BLAST Pro Series’in İstanbul ayağı, 23 Haziran’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek. Dünyaca ünlü 6 CS: GO takımına ev sahipliği yapacak olan organizasyonun biletleri 2 Nisan’da mobilet üzerinden satışa çıkıyor olacak. Daha detaylı bilgi için Playerbros’u takip etmeye devam edin.

BLAST Pro Series Nedir?

BLAST Pro Series, 2017’de Kopenhag’da açıldı ve 2018’den başlayarak dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde yer alacak. İstanbul ise, ilk uluslararası ev sahibi şehir olarak ilan edildi. İstanbul tarihinde ilk kez böylesine ünlü takımların da katıldığı büyük bir Espor organizasyonuna ev sahipliği yapacak ve CS:GO oyununda, dünyanın en büyük takımlarından 6’sı ilk kez İstanbul’u ziyaret edecek!

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive