Connect with us

Espor

BLAST Pro Series İstanbul için büyük gün önümüzdeki hafta

BLAST Pro Series İstanbul için büyük gün önümüzdeki hafta.

blast pro series istanbul bilet, blast pro series, ininal

Önce sınav gününe sonra da erken seçim kararına denk gelen BLAST Pro Series İstanbul‘un kesin tarihi önümüzde hafta açıklanacak. Space Soldiers, Astralis, Cloud9, FaZe, NiP ve SK ekiplerinin katılımıyla gerçekleşecek olan organizasyon, Ülker Sports Arena‘da CS: GO meraklılarıyla buluşacak.

Organizasyon ekibinden Uluç Ali Kırangil’in Linkedin profili üzerinden yaptığı açıklamayla bir kez daha tarih konusu gündeme gelirken, Türk espor tarihi adına son derece önemli bir yeri olan bu organizasyonun önümüzdeki günlerde net bir tarihe kavuşacağı söylendi.

“Yeni bilgiler de yolda”

Önümüzdeki hafta sadece tarih konusunda bilgi vermeyecek olan organizasyon ekibi, BLAST Pro Series İstanbul ile ilgili yeni bilgiler de açıklayacak.

BLAST Pro Series İstanbul ile ilgili tarihin önümüzdeki hafta açıklanmasını planlıyoruz.  Yeni bilgiler de yolda :).

Organizasyona katılacak takımlar

  • Space Soldiers
  • Astralis
  • Cloud9
  • FaZe
  • NiP
  • SK

Bu dev organizasyonun İstanbul ayağı, 23 Haziran’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek. Dünyaca ünlü 6 CS: GO takımına ev sahipliği yapacak olan organizasyonun biletleri nisan ayının başında satışa çıkmıştı. Detaylı bilgi için Playerbros’u takip etmeye devam edin.

BLAST Pro Series Nedir?

BLAST Pro Series, 2017’de Kopenhag’da açıldı ve 2018’den başlayarak dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde yer alacak. İstanbul ise, ilk uluslararası ev sahibi şehir olarak ilan edildi. İstanbul tarihinde ilk kez böylesine ünlü takımların da katıldığı büyük bir Espor organizasyonuna ev sahipliği yapacak ve CS:GO oyununda, dünyanın en büyük takımlarından 6’sı ilk kez İstanbul’u ziyaret edecek!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor