Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Pro Series İstanbul’un tarihi değişti

Yoğun şikayetlere sebep olan Blast Pro Series’in tarihi değişti.

blast pro series istanbul bilet, blast pro series, ininal

Türkiye’de yapılacak olan ve dünya devlerinin katılımı ile gerçekleşecek Blast Pro Series İstanbul‘un tarihi değişti. 23 Haziran tarihinde gerçekleşmesi beklenen etkinliğe birçok eleştiri yapılmıştı. Üniversite sınavı ile aynı tarihe gelmesi sebebiyle birçok izleyici şikayetini bildirdi ve tarih 24 Haziran olarak değiştirildi.

Espor takipçilerinin şikayetlerini dikkate alan ekip, sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

Sizlerden gelen yoğun talepler doğrultusunda BLAST Pro Series İstanbul’u 24 Haziran’da düzenlemeye karar verdik. Espor’daki en iyi deneyimi yaşatmak için çabalarken, espor severleri de dinlemek son derece önemli. Bunu siz başardınız! 24 Haziran’da görüşmek üzere!

Fakat yinede birçok kişinin şikayeti devam edecek gibi görünüyor. Şehir dışından gelmek isteyen birçok kişi bu tarihte de üniversite sınavının devam etmesi sebebiyle turnuvaya katılım gösteremeyecek. Üniversite sınavına girecek olan espor takipçileri sınavdan çıkıp direkt olarak turnuva alanına gelecek.

Blast Pro Series İstanbul’da Neler Olacak?

Space Soldiers, Cloud9, Astralis, FaZe, NiP ve SK gibi dünya devlerinin katılacağı organizasyonda, toplam 250 bin dolar ödül dağıtılacak. Blast Pro Series İstanbul etkinliği Türkiye için de büyük öneme sahip. Türkiye olarak ilk defa böyle uluslararası bir büyük turnuvaya ev sahipliği yapacağız.

Karrigan’dan mesaj var!

https://www.youtube.com/watch?v=v5YEBasgVYE

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive