Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Pro Series Los Angeles bugün başlıyor!

BLAST Pro Series Los Angeles bugün başlıyor!

CS: GO’nun en büyük “show” etkinliklerinden biri olan BLAST Pro Series, Los Angeles’ta bugün başlıyor. Altı takım 250 bin dolarlık ödül havuzu için mücadele edecek.

PUBG Nations Cup’ta ülkemizi temsil edecek ekip belli oldu!

BLAST Pro Series Los Angeles başlıyor!

Belki de CS: GO’nun en çok takip edilen etkinliklerinden biri olan BLAST Pro Series’in sıradaki etkinliği Amerika’nın Los Angeles eyaletinde gerçekleşiyor. Altı takımın mücadele edeceği turnuvanın ödül havuzu ise tam 250 bin dolar. Bu ödül havuzundan birinci olan takım 125 bin dolar, ikinci olan takım 50 bin dolar ve üçüncü olan takım da 25 bin dolar kazanacak.

Turnuvada Liquid, NRG, FaZe, MIBR, Cloud9 ve Renegades takımları yer alıyor. Astralis ise ev sahibi olduğu turnuvaya programlarındaki yoğunluk nedeniyle katılmıyor. Özellikle son dönemdeki Amerika temsilcisi Liquid’in yükselişi ve turnuvaları tek tek kazanmaları, Danimarka temsilcisini daha fazla çalışmaya itti.

Turnuvadaki maçlar bugün saat 21:00 itibarıyla başlıyor. Turnuvayı ve maçları BLAST Pro Series’in Twitch kanallarından canlı olarak takip edebilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive