Connect with us

Espor

BLAST Pro Series Moscow 2019’da şampiyon AVANGAR!

BLAST Pro Series Moscow 2019’da şampiyon belli oldu.

BLAST Pro Series Moscow‘da şampiyon AVANGAR oldu. 2 gün süren turnuvanın final aşaması bugün 18.30 itibari ile başladı. forZe ve AVANGAR‘ın karşı karşıya geldiği Büyük Final BO3 formatında oynandı. AVANGAR rakibi forZe’yi 2-1 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.

StarLadder Major 2019’da şampiyon Astralis!

Büyük Final serisinin ilk haritası Overpass oldu. Kıran kırana geçen ilk yarının ardından forZe ekibi, ikinci yarıda birkaç hata yaptı. Bu hataları affetmeyen AVANGAR haritadan 16-13‘lük skor ile galip ayrıldı. Serinin ikinci maçına ise Inferno ev sahipliği yaptı. İlk maçta yaptığı hataları bu sefer yapmayan Rusya ekibi forZe, rakibini 16-12 mağlup ederek seriyi son haritaya uzattı. Turnuva şampiyonunun belli olacağı Dust2‘de AVANGAR rakibi karşısında büyük bir üstünlük kurdu. Neredeyse sıfır hata yapan CIS temsilcisi AVANGAR son haritadan da 16-6 galip geldi ve turnuvanın şampiyonu oldu.

Jame time!

AVANGAR bu şampiyonluk ile kasasına 125 bin dolar eklerken turnuvayı ikinci bitiren forZe sadece 50 bin dolar ile yetindi. Turnuvanın MVP ödülünü ise AVANGAR’ın 21 yaşındaki oyuncusu Dzhami “Jame” Ali kazandı.

Birçok espor takımında görev yapmış, genç espor tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor