Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Pro Series Türkiye’ye hangi takımlar katılıyor?

BLAST Pro Series İstanbul’un dünyaca ünlü katılımcıları açıklandı.

blast pro series istanbul bilet, blast pro series, ininal

Türk CS: GO tarihinin en büyük organizasyonu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen BLAST Pro Series Türkiye‘ye katılacak takımlar belli oldu. Ayrıca geçtiğimiz günlerde açıklanan BLAST Pro Series Türkiye’nin Ülker Sports Arena’da gerçekleşeceği haberleri, organizasyon tarafından doğrulandı. Bu dev organizasyon, Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek.

Organizasyona özel açılan blastproseriesturkiye.com uzantılı internet sitesi ile katılacak takımları da espor meraklılarıyla paylaşan organizasyon, dünyaca ünlü CS: GO takımlarını Türkiye’de, İstanbul’da ağırlıyor olacak. Türkiye’den sadece Space Soldiers‘ın yer alacağı etkinlikte Astralis, Cloud9, FaZe, NiP ve SK gibi dünya devi takımları da görüyor olacağız.

BLAST Pro Series Türkiye’ye katılacak takımlar

  • Space Soldiers
  • Astralis
  • Cloud9
  • FaZe
  • NiP
  • SK

BLAST Pro Series’in İstanbul ayağı, 23 Haziran’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek. Dünyaca ünlü 6 CS: GO takımına ev sahipliği yapacak olan organizasyonun biletleri 2 Nisan’da mobilet üzerinden satışa çıkıyor olacak. Daha detaylı bilgi için Playerbros’u takip etmeye devam edin.

Üniversite sınavlarıyla çakışıyor

Öte yandan dünya devlerinin karşılaşmalarına ev sahipliği yapacak olan BLAST Pro Series İstanbul‘un gerçekleşeceği tarih konusunda tepkiler var. Türkiye’de gerçekleşecek olan en büyük espor organizasyonuna birçok espor takipçisi tanıklık edemeyecek. Turnuvanın gerçekleşeceği tarihin ülkemizde üniversite sınavlarıyla çakışması birçok espor takipçisini üzdü. Turnuvanın hitap ettiği kesimde olan birçok kişi sınavlar sebebiyle turnuvaya katılamayacak.

Resmi sitede verilen organizasyon bilgisi

Global espor uzmanları ve Blast Pro Series yaratıcılarının oluşturduğu RFRSH Entertainment, İstanbul merkezli spor ve eğlence ajansı Impact34 ve Oyun Ajansı Gaming in Turkey ile işbirliğine giderek turnuvayı İstanbul’da düzenlemek için bir araya geldi. Bizler, eSporla ilgilenen kitleleri bir araya getirmek için yeni nesil espor profesyonelleri olarak dünyanın önemli merkezlerinde organizasyonlar yapan bir ekibiz. Geleneksel sporları eSpor’a dönüştüren bir yapı yerine yeni, rekabetçi, sınırları zorlayan turnuva ve deneyimler sunan, hem temel izleyici kitlesini hem de genel kitleyi hedefleyen bir ekibiz.

Maçlar nasıl oynanacak?

  • 10 oyuncu
  • 2 takım
  • 7 harita

İlk 16 raundu kazanan, haritayı kazanıyor. Rakiplerin tamamını egale etmek veya başarılı bomba kurma veya çözme işlemleri raunt kazandırıyor.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive