Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Playerbros Özel: BLAST Pro Series’in Türkiye ayağı Ülker Sports Arena’da olacak

BLAST Pro Series’in Türkiye ayağı Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek.

blast pro series istanbul bilet, blast pro series, ininal

Bu yıl Türkiye’de düzenlenecek olan BLAST Pro Series için detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Son gelişmelere göre organizasyonun mekanı belirlendi. BLAST Pro Series Türkiye, Ülker Sports Arena‘da gerçekleşecek. Türkiye’den sadece Space Soldiers’ın yer alacağı etkinlik, dünyaca ünlü CS: GO takımlarına da ev sahipliği yapacak.

İş platformu Linkedin üzerinden yaptığı bir yorumla BLAST Pro Series Türkiye’nin hangi mekanda gerçekleşeceğini ağzından kaçıran bir Purple Pan çalışanı, BLAST Pro Series Türkiye’nin Ülker Sports Arena’da gerçekleşeceğini belirtti. Playerbros’un hazırladığı Türkiye’de Espor: CS: GO videosunun Linkedin paylaşımı altına gelen “Makalede dünyanın en büyük CS:GO turnuvası olan Blast Pro’nun bu sene Istanbul’da Ülker Arena Sports da olacağından bahsetmemeniz ilginç olmuş” yorumu Ülker Sports Arena’yı işaret etti.

BLAST Pro Series Nedir?

BLAST Pro Series, 2017’de Kopenhag’da açıldı ve 2018’den başlayarak dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde yer alacak. İstanbul ise, ilk uluslararası ev sahibi şehir olarak ilan edildi. İstanbul tarihinde ilk kez böylesine ünlü takımların da katıldığı büyük bir Espor organizasyonuna ev sahipliği yapacak ve CS:GO oyununda, dünyanın en büyük takımlarından 6’sı ilk kez İstanbul’u ziyaret edecek!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive