Connect with us

Espor

Blaze Esports Genel Müdürü Atahan Dikmen, Yılın Espor Ödülleri ile ilgili bir açıklamada bulundu!

.@AtahanDikmen, Yılın Espor Ödülleri hakkında eleştirilerde bulundu!

Blaze Esports nihayet galibiyetle tanıştı!

Blaze Esports Genel Müdürü Atahan Dikmen, Yılın Espor Ödülleri hakkında kendi görüşlerini belirten bir yazı yayınladı. Yazının genelinde Blaze Esports’un adaylar arasında bile bulunmamasından yakındı!

Yazının tamamı aşağıdaki ise şu şekilde:

“Espor ödülleri hakkında kişisel görüşlerimi paylaşacağım;

5 tane espor kulübünün aday gösterildiği listede Blaze Esports’un orada olmaması beni üzdü ve kızdırdı. Öncelikle belirtmek isterim ki oy hakkım olsaydı kullanacağım kulüp Futbolist olurdu , 2020 senesindeki bütün eforları için tebrik ederim. Benim gözümde kazanan takım onlardır. Ancak Blaze olarak 2020 performansı baz alındığında ilk 3’de bitirmemiz gereken listede,aday bile gösterilmemek aklımda soru işaretleri oluşturuyor.

Blaze ile beraber orada bulunmayı hak eden çok güzel takımlar olmasına rağmen 2020 performansı bazında orada olmaması gereken takımları da görüyorum. Biz kulüpler birbirimizi biliriz ancak ‘otoritelerin’ sahada yapılanlardan daha çok takipçi sayısına odaklandığını görmek üzüyor.

Bu yazıyı yazma sebebim kesinlikle sızlanmak değil,bütün bir yıl uykusuz kaldığım geceleri,çözmeye çalıştığım problemleri,çok sevindiğim ve üzüldüğüm müsabakalarımızı düşününce hakkımın yendiğini düşünüp tepkimi göstermek istediğim için yazıyorum. Başta kulüp sahibimiz sonra benim,ekibimizin ve 2020 yılında kadromuzda bulunmuş bütün oyuncularımızın emeğinin hiçe sayıldığını düşünüyorum.

Öz eleştiride de bulunacağım; demek ki biz yeterince yaptıklarımızı anlatamamışız, ancak otoritelerin buna ihtiyacı olmaması gerektiğini de belirtmem gerekiyor. Bir başka üzüldüğüm konu ise Yılın Esporcusu kategorisinde belki ilk iki sırada olması gereken isim olan Solkay‘ın ismini görememek oldu. Otoritelerimiz yine iyi çalışmışlar derslerine dedirtti bana. (Halk oylaması ile durumun düzeltilmiş olmasına sevindim !)

1. yılını devirmiş bir kulüp olarak doğru işler yaptığımızı düşünüyorum. Bu süre zarfında marka değerinin yükselişi ve başarıları ortada. 2021’de yine başarılarımıza başarı katacağımız bir yıl olacağını temenni ederim!”

Dikmen’in bu paylaşımına takım kurucusu Bora Koçyiğit‘ten şu şekilde destek geldi:

Mithrain ve Pintipanda’nın konuk olduğu Bu Neyin Tavası birinci bölümü paylaşıldı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor