Connect with us

Espor

Blaze turnuva esnasında takımdan ayrılan oyuncusu için açıklama yaptı

Turnuva esnasında takımdan ayrıldığını açıklayan oyuncu için Blaze tarafından bir açıklama geldi.

bora koçyiğit'in espor takımı blaze ilk kadrosunu açıkladı

PUBG sahnesinde mücadelesini sürdüren Blaze’den ayrılık haberi geldi. Takım oyuncusu Ömer “Shaky” Dönmez, turnuva esnasında oyundan çıkarak takımdan ayrıldığını açıkladı. Bu konuda Blaze tarafından da bir açıklama geldi.

Blaze’in konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle:

Değerli espor topluluğu;

Kurulduğumuz ilk günden beri kurucumuz Bora Koçyiğit ve Genel Manejer’imiz Atahan Dikmen’in belirttikleri gibi, Blaze Espor’un amacı 1 yıl içerisinde Türkiye’nin en sevilen ve en başarılı PUBG takımı olabilmektir.

En başarılı olmak için oyuncularımız var güçleri ile çalışırken, en sevilen olmak için ise takımımız ile ilgili tüm gelişmeleri şeffaf ve samimi bir şekilde sizlerle paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.

PEL Open Phase 3 için anlaşmaya vardığımız Ömer “Shaky” Dönmez, anlaştığımız günden bu güne kadar geçen sürede disiplinsiz ve profesyonellikten uzak davranışlar sergilemiştir.

Bu gün ise Open 2. tur maçları devam ederken, takımı yalnız bırakmış ve günü son maçına girmeyerek maçlar devam ederken takımdan ayrıldığını duyurmuştur. Buna rağmen takımımız 3 kişi ile mücadele ederek günü lider tamamlamayı başarmıştır.

Turnuva için anlaşılan ödemelerin tamamı, oyuncularımızın mümkün olan en iy şartlarda desteklemek ve onlara olan güvenimizi göstermek adına turnuva başlamadan ödenmiştir.

Bizim için sportif başarı ne kadar önemli ise takım çalışması, dürüstlük ve samimiyet en az o kadar önemli ve değerlidir.

Bu vesile ile bu gün mücadele eden oyuncularımız rip, smash ve buyukayi’ya teşekkür ederiz.

Yönetmelik izin verdiği takdirde oyuncumuz xWan ile takımımızı tamamlayacağız.

Saygı ile duyuruyoruz

Blaze Espor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor