Connect with us

Güncel

Blizzard birden fazla oynaması ücretsiz Warcraft mobil oyunu geliştiriyor

Blizzard birden fazla oynaması ücretsiz Warcraft mobil oyunu geliştiriyor.

Activision Blizzard birden fazla oynaması ücretsiz Warcraft mobil oyununun geliştirildiğini doğruladı. Şirketin CEO’su Bobby Kotick, Warcraft topluluğunu sürdürmek ve büyütmek için daha sık premium içerik sunma niyetlerinin olduğunu ve bunun yanı sıra mobil için birden fazla oynaması ücretsiz deneyim hazırladıklarını belirtti.

Activision Blizzard  yaptığı açıklamada, World of Warcraft’ın 2020’de hem Klasik hem de modern oyunlarda güçlü bir etkileşim gördüğünü ve tam yıllık franchise net rezervasyonlarının bir önceki yıla göre% 40 artarak “neredeyse on yılda en yüksek seviyeye ulaştığını” söyledi.

Blizzard, Kasım 2020’de World of Warcraft’ın sekizinci genişlemesi Shadowlands’i piyasaya sürdü. Piyasaya sürüldüğü gün dünya çapında 3,7 milyon satarak, Cyberpunk 2077 Aralık 2020’de rekoru kırana kadar “tüm zamanların en hızlı satan PC oyunu” olmuştu.

Hem mevcut hem de yeni hayranların Warcraft evrenini tamamen yeni yollarla keşfetmelerine olanak sağlayacak.  Activision Blizzard ayrıca mobil oyunların şirketin uzun vadeli stratejisinde çok kritik bir rol oynayacağını da dile getirdi.

Mobil cihazlar için geliştirilen devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu Diablo Immortal bu yıl çıkacak.

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel