Connect with us

Güncel

Blizzard Diablo II ve genişleme paketini yeni grafikler ile birlikte piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor!

Diablo II, PC ve Konsollarda yeniden hayat bulmaya hazırlanıyor!

Blizzard Diablo II

Blizzard Diablo II ve genişleme paketini yeni grafikler ile birlikte piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor. Dün geç saatlerde BlizzConline ile birbirinden farklı oyunlarda yapacakları planları açıklayan başarılı oyun şirketi Diablo 2 içinde yeni bir plan yapmış durumda. Planlarını canlı yayında açıklayan başarılı şirket hemen ardından sosyal medya hesapları üzerinden bir video paylaşarak oyuncuları inanılmaz şekilde heyecanlandırdı.

Diablo II: Resurrected‘te oyunun klasik 2D grafikleri günümüzün fizik tabanlı 3D modellerine dönüşüyor. Bununla birlikte oyuna dinamik ışıklandırma eklenecek ve oyunun animasyonlarıyla büyü efektleri de tamamen elden geçirilecek. Üstelik bunların tamamı 4K çözünürlüğe kadar destek sunacak. Oyunda yer alan ve gizemli Dark Wanderer’ın macerasını gözler önüne seren toplam 27 dakikalık klasik ara sahnelerin her bir karesi yeniden tasarlanmakta. Sanctuary’nin ürkütücü sesleri ve hafızalara kazınan özgün müzikleri de Dolby 7.1 surround ses teknolojisini destekleyecek şekilde elden geçiriliyor. Klasik oyunun ses ve grafiklerini üst seviyeye çıkaracak olan Diablo II: Resurrected, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bugüne kadar eğlendirmeye devam eden derin oynanış detaylarını ve kilit tasarım öğelerini koruyacak.

Blizzard, Diablo 2 Resurrected’ı bu yılın sonlarında Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X’te piyasaya sürecek. PC için bir “teknik alfa” yakında geliyor.

Blizzard Diablo II

Blizzard Diablo II: Resurrected’da geniş özelleştirme seçeneklerine sahip 7 karakter sınıfı bulunacak; bunlar ana oyundan Amazon, Barbarian, Necromancer, Paladin ve Sorceress ile Lord of Destruction genişleme paketinden Assassin ve Druid. Farklı beceriler ve yetenek dizilimlerini seçmek, eşya üretimi yapıp boş yuvalarına farklı öğeler yerleştirmek olacak. Ayrıca eşya ve giysi setlerini tamamlamak gibi eylemlerde mevcut. Benzersiz silahlar ve zırhlar elde etmek, Rune Word kombinasyonları yapmak gibi pek çok farklı oynanış mekaniği Diablo II: Resurrected‘da oyuncuları bekliyor.

Diablo II: Resurrected, size unutulmaz maceralar vaat etmekte! Oyuncular, orijinal Diablo II hikâyesinin dört ana bölümünde ölümcül Sanctuary dünyasına giderek Dehşet Lordu Diablo ve cehennemin diğer güçleriyle yüzleşecek. Ayrıca çok sevilen akıl hocası, bilge insan Deckard Cain ile bir araya gelecek, Archangel Tyrael’in yanında savaşacak ve oyun tarihine damgasını vuran diğer ilahi karakterlerle karşılaşacaksınız. Bu sürümde Lord of Destruction genişleme paketinin bütün içerikleri de yer almakta. Macera, Bölüm V’le devam ederek oyuncuları önce Mount Arreat’ın tehlikeleriyle yüzleştirip ardından da Yıkım Lordu Baal’ın karşısına çıkaracak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel