Connect with us

Espor

Blizzard’dan Overwatch League için Toyota ile Sponsorluk Anlaşması

Blizzard'dan Overwatch League İçin Toyota İle Sponsorluk Anlaşması

Araba üreticisi Toyota, Blizzard’ın Overwatch League’i için Kuzey Amerika lansmanı ortağı olarak bir anlaşma imzalandı. Bu ligin bir ortağı olan Toyota’nın “hayranlara sahne arkası içerik” sunmasının yanı sıra “ek yayın entegrasyonları” ve “Blizzard Arena Los Angeles’ta bir araç” sunması bekleniyor.

İlgili: Overwatch Ligi’nde Kore Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

Major League Games CEO’su Pete Vlastelica, yaptığı açıklamada “Toyota’yı Overwatch League’e hoş geldin diye heyecanlandık” dedi. “Lig kurarken, arzumuz oyuncular ve hayranlar için birinci sınıf bir deneyim yaratmaktı ve Toyota gibi ortaklar bunu yapmamıza yardımcı oluyor” dedi.

“Toyota, Overwatch League’in lansman ortağı olmaktan büyük heyecan duyuyor”

Toyota Motor Kuzey Amerika’nın medya ve pazarlama sorumlusu başkan yardımcısı Steven Curtis Toyota, ligin lansman ortağı olmaktan büyük heyecan duyuyor” dedi. “eSpor taraftarlarının tutkusunu seviyoruz ve ortaklığımızın amacı, bu ligi ve taraftar deneyimini bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olmaktır.”

Ligin diğer sponsorları arasında ligin oyuncularının oynadığı bilgisayarları destekleyen HP Omen ve Intel gibi şirketlerin geleneksel sponsorluk çalışmaları yer alıyor.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusuf[email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor