Connect with us

Overwatch

Blizzcon’da Overwatch 2 duyurulabilir!

Bakalım iddialar doğru çıkacak mı?

Blizzard tarafından her yıl düzenlenen ve Blizzard oyunları hakkındaki duyuruların yapıldığı Blizzcon yaklaşırken ortaya atılanlar oyuncuları heyecanlandırdı. Blizzard oyunları hakkında yaptığı isabetli tahminler ve doğruluk payı yüksek olan sızıntılar ile adını duyuran Metro adlı Twitter hesabından paylaşılan bilgilere göre fuarda bu sene yeni bir Overwatch oyunu görme olasılığımız var!

Geçtiğimiz Blizzcon öncesinde de bazı bilgiler sızdıran Metro, Ashe adlı karakterin oyuna ekleneceğini ve detayları kullanıcılar ile paylaşıp haklı çıkmıştı. Metro’ya göre duyurulacak yeni oyun Overwatch 2 takım savaşları yerine yalnız ilerlediğimiz bir yapıda olacak. PvE sistemi üzerine kurulu olacak yeni oyunda seçtiğimiz karaktere göre bu sistemin şekilleneceği de Metro’nun iddiaları arasında.

Oyunda Overwatch öncesi dönemin anlatılabileceğini söyleyen Metro buna kanıt olarak da genç Genji karakterinin oynanabilecek kahramanlar arasında bulunmasını kanıt gösterdi. Elbette ki tüm bu bilgiler henüz gerçekliği kanıtlanmamış birer iddia konumunda. Overwatch 2’nin ne kadar gerçek ne kadar dedikodu olduğunu öğrenmek için 1 Kasım tarihinde başlayacak olan Blizzcon’u beklememiz gerekecek.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch