Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

boltz Luminosity Gaming kadrosuna katıldı

Deneyimli oyuncunun yeni takımı belli oldu.

boltz, luminosity gaming

Deneyimli CS: GO oyuncusu boltz, inaktif olarak MIBR kadrosunda yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde takımdan ayrılan oyuncu Luminosity Gaming’e katıldı.

21 yaşındaki Ricardo “boltz” Prass genç yaşına rağmen birçok turnuvada yer aldı. Herkes tarafından bilinen bir isim olmasının yanında kendi ülkesi Brezilya’da da çok popüler bir oyuncu. Genç Luminosity Gaming’e yeL’in yerine katıldı. Takım bu haberi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Tarik’in MIBR kadrosuna katılmasının ardından kontratı devam ettiği için yedek durumuna geçen boltz, uzun bir süre inaktif kaldıktan sonra geçtiğimiz haftalarda eski takımıyla yollarını ayırmıştı. Bu süreçten sonra kendisine takım arayan genç oyuncu, sonunda aradığı takımı yine kendi ülkesinde buldu. CS 1.6 döneminde oldukça başarılı ve popüler bir takım olmasına rağmen CS: GO’da bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan Luminosity Gaming genç ismi yeL’in yerine transfer etti.

Takımda geçirdiği 2 yılın ardından yeL’e teşekkür eden takım yönetimi, oyuncu için her zaman aileden olacak dedi. Ayrıca boltz’a da hoş geldin denildi.

Luminosity Gaming kadrosu

  • Brazil Gabriel “NEKIZ” Schenato
  • Brazil Lucas “steel” Lopes
  • Brazil Henrique “HEN1” Teles
  • Brazil Lucas “LUCAS1” Teles
  • Brazil Ricardo “boltz” Prass

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive