Connect with us

Espor

BORA: EFSANE DOĞUYOR | Sinematik Tanıtım Filmi

Yerli MMOFPS oyunları arasına bir yenisi daha ekleniyor.

Yerli MMOFPS oyunları arasında bir yenisi daha ekleniyor. Espor dünyasına hızlı bir giriş yapmak isteyen BORA: EFSANE DOĞUYOR çok yakında oyuncularla buluşacak. Marvy Games imzasını taşıyan oyun paylaştığı video ile dikkat çekti.

Paylaşılan bir sinematik video ile oyuncuların ilk kez karşısına çıkan BORA: EFSANE DOĞUYOR, yerli ögelerin bolca bulunduğu bir oyun olacak gibi duruyor. Öyle ki BORA: EFSANE DOĞUYOR sinematik tanıtım filmi bünyesinde Türk tarihine ilişkin birçok gönderme bulunuyor.

BORA: EFSANE DOĞUYOR – Sinematik Tanıtım Filmi

Oyunda paraya dayalı bir güç kazanımı olmayacak

Bora’da oyuncular para vererek rakiplerinin önüne geçemeyecekler. Bu yönüyle espor dünyasına merhaba demeye hazırlanan yapım, oyun içindeki kozmetik satışlarıyla oyunculara farklı görünümler sunacak.

Yapımda Unity oyun motoru kulanıldı. Gündemde olan bilgilere göre, oynanış hissiyatı olarak çok aşina olunan FPS oyunlarıyla aynı hissi vereceği söyleniyor.

Amerika’da ofis hazırlıkları başladı

Bora her ne kadar yerli ve milli özellikleriyle öne çıksa da Amerika’da da bu yapım için bir ofis hazırlığı sürüyor. Hali hazırda Güney Amerika, Avrupa, MENA ve APAC bölgelerindeki yayıncılarla da oyun hakkında konuşuluyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre, Bora için uluslararası turnuvalar da olacak.

Oyun hakkında birçok detay yine aynı YouTube kanalı üzerinden paylaşılmıştı. Bu da oyunun merak edilen melodilerinden:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor