Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Bravado, WESG South Africa’yı Kazandı

Bravado WESG South Africa'yı Kazandı

Bravado, mart ayında gerçekleşecek Dünya Finalleri’nde bir yer kazanmak için WESG Güney Afrika final elemelerinde (16-4 Tren, 16-5 Cobblestone, 16-6 Mirage) Damage Control’ü 3-0’la mağlup ederek şampiyon oldu. WESG için Güney Afrika eleme turnuvası, çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Sekiz takım tek bir eleme grubunda bir Dünya Finali slotu için mücadele ediyordu. Turnuvanın sert maçı, yarı finalde Bravado ve eNergy bir araya geldiğinde gerçekleşti.

Bravado WESG South Africa’yı kazanarak Dünya Finallerinde yer alma hakkını kazandı

Aran “Sonic” Groesbeek +26 öldürmeye ve 1.32 orana ulaşarak Bravado’nun eNergy’yi 2-1’lik galibiyet elde etmesine yardımcı oldu. Dimitri “Detrony” Hadjipaschali ve takımı, daha sonra Damage Control’e karşı en çok sevilen yer olan finalde oynadı. BO5 üzerinden oynanılan final maçında Afrikalı ekip, rakipleriyle karşılaşmakta sorun yaşamadı ve maça hakim olan skor sayılarıyla üç haritada da galibiyetini elinde tuttu. Bu karşılaşmalar Train’de 16-4, Cobblestone’da 16-5 ve Mirage’de 16-6 skorları ile galibiyetlere ulaştı ve Dünya Finallerine gitmeye hak ve 2.000 dolar ödülü kasasına eklemeyi başardı.

Yakında Kuzey Amerika’ya taşınacak ve yaşamına ve yarışmasına orada devam edecek olan ekip, Fnatik, Space Soldiers ve AGO gibi ekiplerin katılacağı 1.500.000 dolarlık ödül havuzuna sahip olacak etkinlikte bir yer kazandı.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive