Connect with us

Espor

BrokenBlade’li Schalke 04 G2 Esports karşısında zafer elde etti!

Schalke 04 çaylak orta koridor NUCLEARINT ile Avrupa’nın eski krallarına karşı neredeyse mükemmel bir maç çıkardı.

Schalke 04

Schalke 04 , sezon arasında iki League of Legends oyuncusunu değiştireceğini duyurduğunda, birçok taraftar takımın ne kadar iyi performans göstereceği konusunda şüpheciydi. Ancak kadro, 2021 LEC yaz mevsiminin ikinci gününde G2 Esports’u devirdikten sonra, bugün bu şüphelerin bir kısmı giderildi.

G2, sezona başlarken ilk maçta harika görünüyordu, özellikle dün MAD Lions’a karşı aldıkları zaferde. Kadro, ilkbaharda LEC finallerine ulaşamadıktan sonra başarıya aç görünüyordu. Bu yüzden çoğu taraftar ve analist bu maçı Schalke 04’ün kazanmasına ihtimal vermedi.

https://twitter.com/S04Esports/status/1403781728695631876?ref_src

Ancak bu maç insanların beklediğinden daha farklı sonuçlandı. Maçın ilk aşamaları takımlar arasında gidip geldi. Schalke 04 15. dakikaya girerken önce iki vadi alameti ve bir kaç öldürme aldı. Öte yandan G2, ejderhaları kontrol etmeye çalıştı ve sonunda oyunun yaklaşık 20. dakikasını geçerken alev ruhunu aldı.

Schalke için işler korkunç görünmeye başladı. Ancak alev ruhundan kısa bir süre sonra mavili çocuklar yeniden bir araya geldi ve 22. dakikada rakiplerini geride bırakmalarının ve maçı ele geçirmelerini sağlayacak iki inanılmaz takım savaşı buldular. 28. dakikada G2 orta koridor oyuncusu Ilias “NUCLEARINT” Bizriken’in Akali’sini veya Broken Blade’in Nocturne’unu kilitleyemedi, Schalke ise G2’nin daha fazla güce sahip görünmesine rağmen düşmanlarını çatışmalarda geride bıraktı.

Bu oyun G2’nin beklediği gibi bitmemiş olsa da, LEC süper haftasında oynanacak bir oyun daha var. Daimi LEC şampiyonları, yenilenen SK Gaming’e karşı son maçlarında daha iyi bir performansla geri dönebilir. Vadinin diğer tarafında, Schalke 04 şimdi bu ivmeyi Excel Esports’a karşı başarısını devam ettirmek için kullanmaya çalışacak.

LEC süper haftası yarın devam ederken tüm aksiyonu yakalayın.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 1. Hafta 1. Gün MVP’leri!

LEC 2021 Yaz Mevsimi birinci hafta ikinci gün maçları tamamlandı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor